.win domains

.WIN

Домен .WIN - заклик до гри в імені сайту

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .WIN

Ціни на домени в зоні .WIN

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
11.49 $ 2.99 $/рік
Подовження
 11.49 $/рік
Трансфер
 11.49 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
123 Reg
Реєстрація
41.89 $/рік

+38.90 $ (+1301%)
Подовження
41.89 $/рік

+30.40 $ (+265%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+37.01 $ (+1238%)
Подовження
40.00 $/рік

+28.51 $ (+248%)
 
GoDaddy
Реєстрація
4.99 $/рік

+2.00 $ (+67%)
Подовження
39.99 $/рік

+28.50 $ (+248%)
 
Moniker
Реєстрація
39.49 $/рік

+36.50 $ (+1221%)
Подовження
39.49 $/рік

+28.00 $ (+244%)
 
Name.com
Реєстрація
34.99 $/рік

+32.00 $ (+1070%)
Подовження
34.99 $/рік

+23.50 $ (+205%)
 
Hover
Реєстрація
33.99 $/рік

+31.00 $ (+1037%)
Подовження
33.99 $/рік

+22.50 $ (+196%)
 
Namecheap
Реєстрація
3.98 $/рік

+0.99 $ (+33%)
Подовження
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .WIN в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження WIN домену.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .WIN не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Легка Реєстрація .WIN Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .WIN, легко вибрати вільний .WIN домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Розмір Домену
Розмір .WIN домену повинен бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Термін Дії
Домен в зоні .WIN можна купити на 1 рік.

Домен WIN підійде для тих, хто безпосередньо пов'язаний зі світом спорту та ігор. Найменування не має чіткої тематичної прив'язки, однак, асоціюється зі змаганнями. З англійської мови слово WIN перекладається як перемога. Доменна зона не має територіальних обмежень, тому її можна використовувати в будь-якій країні світу. Купити домен win можуть як фізичні, так і юридичні особи для особистого і корпоративного використання.

Сфера застосування

Найменування прекрасно підійде для сайтів будь-якої тематики. Проте більшою мірою орієнтоване на сфери:

 • Спорту і змагань
 • Азартних ігор
 • Онлайн-ігри
 • Кіберспорту

Доменна зона WIN - відмінне рішення для спортсменів, тренерів, спортивних блогерів, кореспондентів, стримерів. Також сайт можна використовувати для просування бізнесу: влаштовувати акції, розпродажі, благодійні лотереї.

Переваги

 • Багатофункціональність - формат контенту не визначено. На сайті можна розмістити особистий блог, стрічку новин, торговий майданчик. Зона win підійде для просування особистого проекту і корпоративного сайту.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Найменування виділяється і привертає увагу. Навіть ті користувачі, що далекі від англійської мови, розуміють, з чим пов'язано найменування.
 • Тематична спрямованість. Ім'я говорить сама за себе. Слово перемога в адресному рядку формує очікування користувачів. Ще до переходу на сторінку вони розуміють приблизну тематику вашого сайту. Така визначеність благотворно впливає на просування і мінімізує кількість відмов.
 • Великий вибір імен. Домен не має чітких тематичних обмежень, але його частіше використовують для спортивних каналів і сайтів. Тому в зоні є досить багато вільних і звучних найменувань.

Реєстрація доменного імені в WIN

Для реєстрації в доменній зоні виконайте наступні дії:

 1. Придумайте ємне і звучне ім'я для вашого сайту. Воно повинно легко читатися і запам'ятовуватися. Не рекомендується використовувати довгі конструкції - оптимальна довжина найменування становить три слова. Також краще відмовитися від тире або цифр. Вони ускладнюють сприйняття і погано запам'ятовуються. Однак в деяких випадках їх використання виправдане - коли вони несуть смислове або естетичну цінність. Постарайтеся при виборі імені врахувати специфіку вашого бренду або діяльності. Це підвищить ваші шанси на залучення активної цільової аудиторії і прихильне ставлення пошукових систем при видачі.
 2. Перевірте придуману комбінацію на унікальність. Це можна зробити за допомогою спеціальних сервісів перевірки. Також ви в будь-який час можете скористатися генератором доменів. Програма в режимі онлайн підбере для вас вільні найменування з урахуванням побажань.
 3. Подайте заявку на покупку домена WIN. Внесіть в анкету контактні дані і купуйте додатковий. Додаткові документи для проведення операції не потрібні.

Обробка запиту відбувається миттєво. Ви отримаєте доступ до домену після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .WIN відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .WIN ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Міжнародна Доменна зона

В рамках міжнародної пошукової видачі відзначається пріоритетність, що робить доменну зону .WIN вигідним вкладенням коштів.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .WIN і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .WIN на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Легке Перенесення .WIN Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .WIN до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .WIN і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .WIN на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.WIN, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.WIN, це можливо за допомогою служб Regery.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .WIN домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.WIN на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Захист від Перенесення .WIN Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .WIN домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Новини & Інформація

3.99 $/рік
25.69 $/рік
5.89 $/рік
38.98 $/рік
8.69 $/рік
5.89 $/рік
19.69 $/рік
4.89 $/рік
4.89 $/рік
2.59 $/рік
5.79 $/рік
10.89 $/рік
52.99 $/рік
11.89 $/рік
916.99 $/рік
11.89 $/рік
11.39 $/рік
532.99 $/рік