.vn.ua domains

.VN.UA

.VN.UA (.VINNICA.UA) - відмінний вибір для онлайн присутності в місті Вінниця, Україна

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .VN.UA

Ціни на домени в зоні .VN.UA

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
4.86 $ 4.29 $/рік
Подовження
 4.86 $/рік
Трансфер
 4.29 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
101 Domain
Реєстрація
27.99 $/рік

+23.70 $ (+552%)
Подовження
34.99 $/рік

+30.13 $ (+620%)
 
Imena.ua
Реєстрація
7.72 $/рік

+3.43 $ (+80%)
Подовження
7.72 $/рік

+2.86 $ (+59%)
 
Nic.ua
Реєстрація
7.41 $/рік

+3.12 $ (+73%)
Подовження
7.41 $/рік

+2.55 $ (+52%)
 
Ukraine.com.ua
Реєстрація
7.07 $/рік

+2.78 $ (+65%)
Подовження
7.07 $/рік

+2.21 $ (+45%)
 
Regtons
Реєстрація
5.64 $/рік

+1.35 $ (+31%)
Подовження
5.64 $/рік

+0.78 $ (+16%)
 
Subreg
Реєстрація
5.64 $/рік

+1.35 $ (+31%)
Подовження
5.64 $/рік

+0.78 $ (+16%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .VN.UA можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .VN.UA є глобальною і доступна кожному.
Національні Символи
Доменна зона .VN.UA підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Легка Реєстрація .VN.UA Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .VN.UA, легко вибрати вільний .VN.UA домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Довжина Домену
Довжина домену в зоні .VN.UA знаходиться в межах від 2 до 63 символів.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації VN.UA домену - 1 рік, максимальний - десять років.

Реєстрація доменів vn.ua

Працюючим в Вінниці і області компаніям, а також приватним особам і організаціям, рекомендується мати домен VN.UA, причому купити його можна за вигідною ціною. Зареєстровано кілька тисяч імен в цій зоні. Для бізнесу дуже важливо онлайн присутність в регіонах. Оформити замовлення можна за кілька хвилин.

Особливості зони VN.UA

Реєструвати домен vn ua можна відразу на 10 років. Мінімальний термін один рік. Клієнти можуть підібрати назву:

 • персонального блогу;
 • сайту-візитці;
 • інтернет-магазину;
 • новинному ресурсу або розважального.

Допустима довжина назви 1-63 символу. Написання імені може починатися з будь-якої букви, цифри або закінчувати ними. Допускаються символи a-z, A-Z, 0-9, тире, є можливість комбінувати їх.

Якщо вирішено купити домен VN.UA необхідно пам'ятати, що після закінчення 30 денного періоду, який починається з дня закінчення строку реєстрації, ім'я буде видалено. Але є послуга відновлення. Скористатися їй можна протягом 30 днів з дня видалення. Важливо знати, що її вартість у кілька разів вища за ціну реєстрації.

Причин зареєструвати домен VN.UA дуже багато:

 • Доступний для всіх бажаючих.
 • Низька вартість покупки і продовження.
 • Багато вільних імен.
 • Простота оформлення.

Домен VN.UA регіональний, другого рівня. Він складова частина зони UA. Підтримуються кирилиця, технологія IDN. Національні доменні імена кодуються в punycode. Після чого реджері автоматично переведе їх в потрібний формат. Тому полегшується і прискорюється пошук, управління.

Важлива інформація

Можлива реєстрація доменів VN.UA за вигідною ціною. Не потрібні якісь спеціальні знання щоб зрозуміти, як керувати ним. Більшістю функцій домену доступні з панелі, в особистому кабінеті. Користувачі можуть вказати свою адресу електронної пошти, піддомени, ftp. За допомогою ftp можна завантажувати на сайт контент, дані, архіви. Клієнтам буде відправлятися інформація про стан домену. Моніторинг проводиться постійно за багатьма параметрами.

Клієнту сервісу немає необхідності переживати про продовження. Про це подбали фахівці. Підтримується автоматичне продовження. Після закінчення терміну реєстрації, в кабінеті будуть збережені домени та SSL сертифікати, всі інші продукти.
Щоб відвідувачі сайту, клієнти, покупці, швидко запам'ятали ресурс в зоні VN.UA його назва повинна бути простою, короткою, повинна в'їдатися в пам'ять та ефектною. Багато хто вказує номер телефону компанії в цій якості або її адресу. Бажано щоб ім'я писалося так само, як воно вимовляється. Якщо клієнт вирішить перенести домени від іншого реєстратора йому не потрібно буде оплачувати продовження ще рік. Процес цей простий, автоматичний і безризиковий.

Купуючи VN.UA клієнти отримують безліч переваг. Користувачам сервісу гарантується безпека, багато різних безкоштовних сервісів, грамотна підтримка, якісне обслуговування. Щоб переконатися, зайнятий домен в зоні .VN.UA або вільний, потрібно ввести вибрану назву для ресурсу в спеціальну форму.

Відкрита Доменна Зона

VN.UA доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Багатомовність

Домен в зоні .VN.UA може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .VN.UA доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Доменна зона Країни

Доменна зона .VN.UA - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали & Повідомлення

Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .VN.UA або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .VN.UA на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Швидке Перенесення .VN.UA Домену

Перенесення домену .VN.UA до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .VN.UA за Вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .VN.UA і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .VN.UA на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.VN.UA, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.VN.UA, це можливо за допомогою служб Regery.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Захист Трансферу .VN.UA Доменного Імені

Захист трансферу .VN.UA доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Україна

36.99 $/рік
7.49 $/рік
7.49 $/рік
5.49 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
7.99 $/рік
7.99 $/рік
6.49 $/рік
6.49 $/рік
6.49 $/рік
6.99 $/рік
0.99 $/рік
6.49 $/рік
6.49 $/рік
8.89 $/рік
6.49 $/рік
6.49 $/рік
7.99 $/рік
4.99 $/рік
7.99 $/рік
4.99 $/рік
4.29 $/рік
4.99 $/рік
4.99 $/рік
5.99 $/рік
5.29 $/рік
5.49 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік