.vision domains

.VISION

Домен .VISION - сайти для офтальміки і не тільки

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .VISION

Ціни на домени в зоні .VISION

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
25.49 $ 10.69 $/рік
Подовження
 25.49 $/рік
Трансфер
 25.49 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
FastHosts
Реєстрація
61.81 $/рік

+51.12 $ (+478%)
Подовження
61.81 $/рік

+36.32 $ (+142%)
 
GoDaddy
Реєстрація
42.99 $/рік

+32.30 $ (+302%)
Подовження
42.99 $/рік

+17.50 $ (+69%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+29.31 $ (+274%)
Подовження
40.00 $/рік

+14.51 $ (+57%)
 
Name.com
Реєстрація
Подовження
37.99 $/рік

+12.50 $ (+49%)
 
101 Domain
Реєстрація
31.99 $/рік

+21.30 $ (+199%)
Подовження
36.99 $/рік

+11.50 $ (+45%)
 
Domain.com
Реєстрація
33.99 $/рік

+23.30 $ (+218%)
Подовження
33.99 $/рік

+8.50 $ (+33%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
29.88 $/рік

+4.39 $ (+17%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .VISION можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Відкрита Доменна Зона
Домен в зоні .VISION може бути зареєстрований ким завгодно, фізичною особою або корпорацією.
Національні Імена
Домен в .VISION зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Легка Реєстрація .VISION Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .VISION, легко вибрати вільний .VISION домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Розмір Домену
Розмір .VISION домену повинен бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .VISION можна купити на термін від одного до десяти років.

Домени Vision

Купити домен vision можна як для особистого використання, так і для корпоративних потреб. Спрямованість ресурсу задається в назві: слово vision перекладається як зір. Тому domain .vision підійдуть для людей або організацій, безпосередньо пов'язаних з оптикою, очима і здоров'ям.

Однак це не єдиний напрямок, який можна висвітлювати на такому ресурсі. Vision це не тільки зір, в буквальному сенсі слова, а й точка зору, погляд на речі. Таке трактування дає поживу для фантазії порталам з альтернативною точкою зору на політику, релігію, світові події. Домени vision підійдуть для тих, хто хоче висловлювати свою думку.

Сфера використання

Доменне ім'я .vision можна використовувати для:

 • Офтальмологічних установ
 • Ортометричних центрів
 • Клінік лазерної корекції
 • Компаній, що випускають обладнання для проведення корекції зору і інших очних операцій
 • Компаній, що спеціалізуються на випуску контактних лінз і окулярів
 • Приватних клінік, що займаються лікуванням очей і відновленням зору
 • Альтернативного новинного агентства
 • Особистого блога

Переваги

У порівнянні з іншими доменними зонами, зона vision має такі переваги:

 • Багатофункціональність - портал підійде для великих компаній-виробників, невеликих приватних клінік, новинних агентств, особистого блога. Домен доступний приватним особам, а також бізнесменам, IP і ТОВ.
 • Звучність - ім'я підкреслює специфіку ресурсу. Тематика визначена назвою. Це дозволяє зробити ресурс більш запам'ятовується. Особливо якщо найменування перегукується з основною тематикою порталу.
 • Велика кількість вільних найменувань. Доменна зона була зареєстрована в 2014 році. З тих пір вона активно розширюється. Однак до сих пір повністю не вичерпана. Тематична ніша у своєму розпорядженні вільні місцями.

Реєстрація домену vision

Щоб придбати доменне ім'я в зоні vision, потрібно виконати наступні дії:

 1. Вивчіть сайти конкурентів, зареєстровані в зоні. Визначте тенденцію складання найменувань. Проаналізуйте в чому секрет успіху ресурсів, що знаходяться в ТОПі.
 2. Придумайте унікальну комбінацію, грунтуючись на результатах аналізу. Чим цікавіше буде ім'я, тим краще. Якщо найменування підібрано вдало, то це неодмінно вплине на трафік. Добре, коли назва в адресному рядку перегукується зі змістом сайту. Так зростає ймовірність того, що користувач не втече зі сторінки в жаху, бо чекав побачити троянди, а не методи лікування катаракти.
 3. Перевірте комбінацію на унікальність. Перевірка доменного імені здійснюється за допомогою спеціальних сервісів. Ви можете шукати за повним назвам і ключові слова. Підкреслена в назві специфіка бренду, а також облік запитів користувачів позитивно впливають на видачу.
 4. Оформіть запит на купівлю. В анкеті вкажіть контактні дані. Реєстрація відбувається у вільному режимі. Додаткові документи не потрібні.

Найменування буде зареєстровано після перевірки на унікальність. Ваш запит обробляється миттєво, тобто не потрібно чекати цілодобово результату перевірки реєстру. Regery - завжди на сторожі вашого інтернет-бізнесу.

Donuts Доменна Зона

Доменна зона .VISION знаходиться під управлінням реєстру Donuts. Це велика компанія під керуванням якої знаходиться більше 300 доменних зон включаючи доменну зону .VISION.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .VISION відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .VISION ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Багатомовність

Домен в зоні .VISION може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .VISION доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Загальна Доменна зона

.VISION - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .VISION і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в VISION. домені. Чому ні?

Легке Перенесення .VISION Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .VISION до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .VISION і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Форвардинг .VISION Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .VISION домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .VISION сайту на новий ресурс.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .VISION домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.VISION на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Безкоштовне Блокування .VISION Домену

Безкоштовне блокування .VISION домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Охорона здоров'я

11.39 $/рік
10.69 $/рік
15.99 $/рік
38.99 $/рік
11.39 $/рік
38.99 $/рік
15.99 $/рік
23.99 $/рік
38.99 $/рік
10.69 $/рік
11.39 $/рік
56.99 $/рік
66.99 $/рік
27.69 $/рік
54.99 $/рік
192.99 $/рік