.tv domains

.TV

Доменна зона .TV - територія телебачення

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .TV

Ціни на домени в зоні .TV

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
27.89 $ 26.99 $/рік
Подовження
 27.89 $/рік
Трансфер
 27.89 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
EuroDNS
Реєстрація
59.19 $/рік

+32.20 $ (+119%)
Подовження
59.19 $/рік

+31.30 $ (+112%)
 
GoDaddy
Реєстрація
44.99 $/рік

+18.00 $ (+67%)
Подовження
44.99 $/рік

+17.10 $ (+61%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
32.00 $/рік

+5.01 $ (+19%)
Подовження
40.00 $/рік

+12.11 $ (+43%)
 
Gandi.net
Реєстрація
35.00 $/рік

+8.01 $ (+30%)
Подовження
35.00 $/рік

+7.11 $ (+25%)
 
Epik
Реєстрація
29.99 $/рік

+3.00 $ (+11%)
Подовження
35.00 $/рік

+7.11 $ (+25%)
 
Hostinger
Реєстрація
32.17 $/рік

+5.18 $ (+19%)
Подовження
32.17 $/рік

+4.28 $ (+15%)
 
Namecheap
Реєстрація
29.88 $/рік

+2.89 $ (+11%)
Подовження
31.88 $/рік

+3.99 $ (+14%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .TV в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження TV домену.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .TV не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Проста Реєстрація .TV Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .TV просто, реєстрація .TV домену і заробіток в мережі Інтернет.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Коротка Зона для Всіх
Для підприємств і приватних осіб. Запустіть цифрове подорож або перейдіть на наступний рівень. Ласкаво просимо на борт з власним .TV доменом.
Довжина Домену
Розмір .TV імені домена знаходиться в рамках від 2 до 63 символів.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .TV доменного імені становить від одного року до десяти років.
Висока Популярність

Доменна зона .TV вирізняється високою популярністю. Рекомендується мати домен в зоні TV для закріплення позицій веб ресурсу в інформаційному просторі.

Домен TV спочатку був створений як національний домен маленького держави Тувалу в Полінезії. Через 2 роки по виникнення, велика американська телевізійна компанія Verisign уклала контракт до 2021 року на право бути реєстратором. З тих пір купити домен TV можна з будь-якої країни світу. Воно актуальне як для фізичних, так і для юридичних осіб. Його можна використовувати в особистих і корпоративних цілях.

Сфера застосування

Ажіотаж навколо національного домену Тувалу виник відразу після його створення. Абревіатура tv припала до душі представникам телеіндустрії, так як вона є скороченням від англійського слова «television», що означає телебачення, телевізор.

Доменна зона TV не має територіальних обмежень. Однак в плані тематичного змісту чітко пов'язує інтернет-проект зі світом кіно і телебачення. Вона підійде для:

 • Компаній, які займаються підключенням кабельного, супутникового або онлайн-телебачення;
 • Магазинів, що реалізують техніку для телевізорів;
 • Стрим-каналів;
 • Сайтів, де йдуть трансляції телепередач;
 • Відеоблогеров;
 • Веб-дизайнерів;
 • Студентів та випускників кінематографічних навчальних закладів;
 • Професійних діячів кіно;
 • Компаній, які працюють в сфері кіно і мультимедіа і т.д.

Переваги

 • Багатофункціональність - на ресурсі можна розміщувати контент будь-якого типу. Немає обмежень на формат проекту. Це може бути онлайн-магазин, інформаційна сторінка, особистий блог або канал.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Коротка абревіатура виділяється серед інших доменних імен. Вона легко впізнається і відтворюється. Навіть ті користувачі, що далекі від володіння англійською мовою, розуміють, про що йде мова і з чим пов'язано найменування. Це благотворно впливає на просування, так як людина ще до переходу на сторінку розуміє, чому присвячений ваш ресурс. Таке попереднє враження дозволяє мінімізувати кількість відмов.
 • Тематична спрямованість. Такий домен відразу задає тон вашого проекту. Він вигідно вирізняється з-поміж інших сторінок. Користувачеві відразу зрозуміло, в якому напрямку рухається сторінка і чи варто на неї переходити.
 • Вибір імен. Доменна зона, незважаючи на вільну реєстрацію, має велику кількість вільних імен. Це пов'язано з тим, що тут реєструються тільки сайти, що мають відношення до світу телебачення. Такі тематичні ніші завжди мають локальний попит.
 • Вільна реєстрація домену TV. Щоб купити найменування, не потрібні додаткові документи і особисті відомості. Процедура здійснюється у вільному порядку.

Реєстрація домену в зоні TV

Для реєстрації в доменній зоні виконайте наступні дії:

 1. Придумайте звучне і ємне ім'я для свого домену. Воно повинно легко читатися і запам'ятовуватися. Умовний максимальний розмір - три слова. Від цифр і тире краще відмовитися, якщо вони не несуть смислового або естетичної цінності. В ідеалі найменування повинно відображати специфіку вашого проекту, бренду або вашої діяльності.
 2. Оцініть унікальність. Перевірити домен TV можна за допомогою спеціальних сервісів перевірки. Якщо придумане вами ім'я виявилося неунікальним, і вам важко підібрати інше, то скористайтеся генератором доменів. Це онлайн-сервіс, що спеціалізується на створенні нових унікальних доменних імен. За кілька секунд він підбере для вас вільне ім'я з урахуванням ваших побажань.
 3. Подайте заявку на придбання домену. Внесіть свої контактні дані в анкету і купуйте додатковий. До тих пір поки кошти не будуть переведені на рахунок реєстратора, домен залишиться відкритим для інших користувачів. Додаткові документи для проведення операції не потрібні.


Реєстрація в зоні TV в нашій компанії проста і швидка! Перевірити бажане ім'я на доступність можна прямо в поле пошуку на цій сторінці.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .TV відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .TV ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Поширена Національна Доменна Зона

Доменна зона .TV відноситься до типу загальних національних доменних зон (gccTld). З одного боку це національна доменна зона ccTld, а з іншого - це расповсюджена загальна зона gTld. До таких зон відносяться .WS - доменна зона країни Самоа, але часто іспользуеются для варез сайтів. А ось .IO доменна зона - національна доменна зона Британської території Індійського океану, а використовується для сайтів розробників і веб-майстрів.

Доменна зона Країни

Доменна зона .TV - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш service@yoursite.TV в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на mymail123@gmail.com. З сервісами Regery це легко і просто!

Перенесення .TV Домену

При перенесенні домену TV на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .TV. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

Форвардинг .TV Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .TV домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .TV сайту на новий ресурс.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Захист Трансферу .TV Доменного Імені

Захист трансферу .TV доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Розваги

15.99 $/рік
11.29 $/рік
16.89 $/рік
5.89 $/рік
8.69 $/рік
14.69 $/рік
27.99 $/рік
5.89 $/рік
20.99 $/рік
11.29 $/рік
11.39 $/рік
17.98 $/рік
11.39 $/рік
79.99 $/рік
10.49 $/рік
109.99 $/рік
56.99 $/рік
21.99 $/рік
9.69 $/рік
8.98 $/рік
64.99 $/рік
111.99 $/рік
629.99 $/рік
389.99 $/рік
22.49 $/рік
36.99 $/рік
27.69 $/рік
28.99 $/рік
8.99 $/рік
339.99 $/рік
29.99 $/рік
79.99 $/рік
12.29 $/рік
2.99 $/рік
48.99 $/рік