.travel domains

.TRAVEL

Домен .TRAVEL - ключ до успішного бізнесу в туризмі

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .TRAVEL

Ціни на домени в зоні .TRAVEL

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
89.89 $ 16.99 $/рік
Подовження
 89.89 $/рік
Трансфер
 89.89 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Domain.com
Реєстрація
26.99 $/рік

+10.00 $ (+59%)
Подовження
135.99 $/рік

+46.10 $ (+51%)
 
Epik
Реєстрація
Подовження
124.20 $/рік

+34.31 $ (+38%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
121.50 $/рік

+104.51 $ (+615%)
Подовження
121.50 $/рік

+31.61 $ (+35%)
 
EuroDNS
Реєстрація
20.13 $/рік

+3.14 $ (+18%)
Подовження
115.97 $/рік

+26.08 $ (+29%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
100.88 $/рік

+10.99 $ (+12%)
 
Gandi.net
Реєстрація
90.00 $/рік

+73.01 $ (+430%)
Подовження
90.00 $/рік

+0.11 $ (+0%)
 
Dynadot
Реєстрація
Подовження
89.99 $/рік

+0.10 $ (+0%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Правила Продовження
Домен в доменній зоні .TRAVEL можна продовжити коли завгодно, але до терміну закінчення домену.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .TRAVEL є глобальною і доступна кожному.
Легка Реєстрація .TRAVEL Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .TRAVEL, легко вибрати вільний .TRAVEL домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Довжина Домену
Довжина домену в зоні .TRAVEL знаходиться в межах від 2 до 63 символів.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .TRAVEL доменного імені становить від одного до десяти років.

Домен TRAVEL відноситься до міжнародних доменів вищого рівня і заснований в 2005 році. GTld домени - це глобальні міжнародні зони імен, об'єднані спільними ознаками. В останні роки з'явилися вузькоспеціалізовані доменні зони для відомих імен з вираженою професійною приналежністю. Зона .Travel з'явилася в ролі що об'єднує ім'я для туристичних агентств, готелів, організаторів турів. Стверджується корпорацією ICANN, обґрунтування підготовлено туристичної корпорацією The Travel Partnership Corp.

Зареєструвати домен travel може будь-яка організація, що надала документи причетності до туризму або до готельного бізнесу. Без пред'явлення відповідних документів домен travel купити не можна, згідно з умовами делегування. Документи відправляються на перевірку. Після підтвердження роду занять компанії і оплати виконується делегування і реєстрація.

Що дає доменне ім'я в зоні .TRAVEL

 1. Реєстрація в вузькоспеціалізованої зоні дає деякий кредит довіри для англомовного сегмента. Законослухняні громадяни вірять, що якщо реєстрація виконана, значить, документи справжні, компанія надійна.
 2. Підтверджене доменне ім'я дає необмежені можливості при взаємодії із зарубіжними туроператорами. Легше налагодити ділові зв'язки, отримати чартери, забронювати велику кількість квитків і місць для своїх клієнтів.
 3. Запрошення на різні семінари і корисні зустрічі для компаній - власників професійного домену приходять набагато частіше і охочіше. Легше отримати пільгову бронь в інших готелях, знижки на подорожі.
 4. Компаній, які підтвердили рід занять і отримали професійний домен порівняно небагато. Можна вибрати і купити дійсно гарне ім'я що запам'ятовується.

Можливі мінуси доменного імені

 • Ціна реєстрації професійного доменного імені в зоні .TRAVEL досить висока в порівнянні з реєстрацією в інших зонах. Купівля домена виправдана, якщо вийшло знайти дійсно вдале ім'я.
 • Якщо в англомовному середовищі і для освіченого миддл ап класу професійне ім'я доводить надійність туроператора, для всіх інших це просто довге ім'я з цілих 6 букв.
 • Деякі будуть помилятися, додаючи до доменного імені більш звичне регіональне ім'я .ru, .ua або міжнародне .com.
 • Міжнародний домен складніше розкрутити в регіональному пошуку - перевага буде віддана регіональним сайтам. У міжнародному розшуку навпаки, розкрутка сайту з професійним ім'ям йде простіше.

Примітка. Домен в зоні .Travel не призначений для блогів, викладання особистих історій про подорожі. Це професійна вузькоспеціалізована доменна зона.

Обійти заборону на особисті історії можна, якщо зробити для них окремий розділ - думки, обмін враженнями, оцінки та інший контент. Ніхто не заважає написати відгук про готелі або туристичній програмі. Просто це не повинно бути основною інформацією сайту, згідно з реєстраційними правилами. Але купувати професійний домен і вести блог про подорожі - це дійсно дивно. Набагато простіше заробити на домені, організовуючи тури.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .TRAVEL відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .TRAVEL домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Загальна Доменна зона

.TRAVEL - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .TRAVEL і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш service@yoursite.TRAVEL в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на mymail123@gmail.com. З сервісами Regery це легко і просто!

Швидке Перенесення .TRAVEL Домену

Перенесення домену .TRAVEL до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .TRAVEL за Вас безкоштовно.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .TRAVEL і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Форвардинг .TRAVEL Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .TRAVEL домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .TRAVEL сайту на новий ресурс.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Безкоштовне Блокування .TRAVEL Домену

Безкоштовне блокування .TRAVEL домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Подорожі & Географія

4.89 $/рік
15.99 $/рік
21.99 $/рік
15.99 $/рік
10.49 $/рік
5.89 $/рік
11.69 $/рік
72.99 $/рік
15.69 $/рік
5.89 $/рік
5.89 $/рік
37.99 $/рік
10.49 $/рік
24.98 $/рік
20.99 $/рік
8.69 $/рік
22.49 $/рік
16.99 $/рік
102.99 $/рік
56.99 $/рік
17.99 $/рік
10799.00 $/рік