.team domains

.TEAM

Домени в зоні TEAM - оригінальний спосіб підкреслити свою спільність

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .TEAM

Ціни на домени в зоні .TEAM

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
24.98 $ 5.89 $/рік
Подовження
 24.98 $/рік
Трансфер
 24.98 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
42.99 $/рік

+37.10 $ (+630%)
Подовження
42.99 $/рік

+18.01 $ (+72%)
 
Moniker
Реєстрація
42.99 $/рік

+37.10 $ (+630%)
Подовження
42.99 $/рік

+18.01 $ (+72%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+34.11 $ (+579%)
Подовження
40.00 $/рік

+15.02 $ (+60%)
 
OnlyDomains
Реєстрація
39.99 $/рік

+34.10 $ (+579%)
Подовження
39.99 $/рік

+15.01 $ (+60%)
 
Name.com
Реєстрація
9.99 $/рік

+4.10 $ (+70%)
Подовження
37.99 $/рік

+13.01 $ (+52%)
 
Domain.com
Реєстрація
6.99 $/рік

+1.10 $ (+19%)
Подовження
33.99 $/рік

+9.01 $ (+36%)
 
Namecheap
Реєстрація
5.98 $/рік

+0.09 $ (+2%)
Подовження
29.88 $/рік

+4.90 $ (+20%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Правила Продовження
Домен в доменній зоні .TEAM можна продовжити коли завгодно, але до терміну закінчення домену.
Відкрита Доменна зона
Доменна зона .TEAM відкрита для реєстрації домену будь-якою людиною або організацією.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .TEAM може містити інтернаціональні символи і імена.
Проста Реєстрація .TEAM Домену
Зареєструвати відповідний домен в .TEAM зоні, легко купити .TEAM доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Доменного Імені
Довжина домену в .TEAM просторі становить від 2 до 63 букв.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .TEAM доменного імені становить від одного року до десяти років.

Домени в зоні TEAM

Домени TEAM підійдуть для тих, хто хоче створити сайт-команду. Напрямок діяльності може бути будь-яким: від спортивного клубу до суспільства шанувальників Гаррі Поттера. Купити домен .team можна для корпоративного використання або приватного застосування.

Призначення

Ресурс є актуальним для фізичних і юридичних осіб. Зареєструвати домен TEAM можна для:

 • Спортивного клубу. Через портал члени команду можуть спілкуватися і ділитися інформацією про свої досягнення. Тренери публікують відомості про майбутні змагання, спілкуються з членами команди.
 • Сайту фанатів. Ресурс має на увазі спілкування фанатів, публікацію тематичних роликів, статей і т.д. Це може бути клуб шанувальників відомого співака, актора, письменника, фільму або роду занять.
 • Тематичного порталу. Сайт, присвячений докладного опису будь-якої теми. Наприклад, ресурс про туризм. Тут може публікуватися інформація про специфіку інших країн. Корисні поради для мандрівників. Також пропонуються рекомендації і поради. У коментарях користувачам можна залишати коментарі та ділитися враженнями про поїздки.
 • Форуму. На цьому порталі відбувається обговорення різних тем. Користувачі діляться своєю думкою і дають поради. Це може бути жіночий форум, присвячений вихованню дітей. Ресурс для чоловіків, про автомобілі, комп'ютерну техніку і т.д.
 • Сайту компанії. Використовується для внутрішньої роботи. Тут можна обговорювати подальший розвиток компанії, пропонувати плани щодо вдосконалення діяльності підприємства. Також це може бути портал, через який співробітники можуть спілкуватися один з одним і отримувати інформацію про внутрішній розвиток компанії.

Як зареєструвати .TEAM домен

Щоб стати власником доменного імені, потрібно виконати наступні дії:

 1. Ознайомтеся з пропозиціями на ринку. Вивчіть адреси, зареєстровані в цій зоні раніше. Особливу увагу приділіть сайтам схожої тематики. Аналіз допоможе вам придумати гарне доменне ім'я.
 2. Придумайте унікальне найменування. Просування ресурсу і його популярність багато в чому залежать від грамотно підібраного імені. Послідовність символів в адресному рядку повинна співвідноситися з тематикою сайту. Це повинно бути коротке помітне слово або вираз. Чи не доцільно використовувати більше трьох слів. Тут не повинно бути знаків пунктуації та інших символів, що ускладнюють читання. Комбінація повинна легко вимовлятися і запам'ятовуватися.
 3. Визначте ступінь унікальності. Перевірте, чи вільно вибраного вами ім'я. Зверніть увагу, що придумана послідовність символів може бути зареєстрована в одній доменній зоні, а в іншої немає. Якщо найменування вам дуже подобається, то можна змінити зону дії.
 4. Заповніть заявку на покупку. Тут вам потрібно вказати свої контактні дані.

Домени в зоні TEAM реєструються після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії. Ресурс переходить у володіння покупця не пізніше ніж через дві години після оплати.

Доменна зона від Donuts

Доменна зона .TEAM управляється реєстром Donuts.
Donuts Inc. - американська компанія dot-com, яка запускає нові зони, що стало можливим завдяки програмі розширення gTLD ICANN.

Компанія Regery є реєстратором доменів Donuts. Ми працюємо кожен день, щоб зробити Ваше життя простіше і прибутковіше.
Regery надає величезну портфоліо з різноманітних доменних зон, включаючи .TEAM. Ці доменні зони мають величезний потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts, Inc.

Відкрита Доменна Зона

TEAM доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Багатомовність

Домен в зоні .TEAM може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .TEAM доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .TEAM є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали & Повідомлення

Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .TEAM або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в TEAM. домені. Чому ні?

Швидке Перенесення .TEAM Домену

Перенесення домену .TEAM до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .TEAM за Вас безкоштовно.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .TEAM, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

.TEAM Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.TEAM' в новий магазин 'new-store.TEAM'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Швидка система DNS

Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.TEAM на новий new-ultra-store.TEAM безкоштовно.

Захист Трансферу .TEAM Доменного Імені

Захист трансферу .TEAM доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

В даний момент безпеку грає важливу роль в роботі сайтів і для того, щоб сайт працював з безпечного HTTPS протоколу, повинні бути підключені SSL сертифікат. Це може бути безкоштовний SSL сертифікат Comodo на 3 місяці або Let's Encrypt на 3 місяці, а може бути іменитий SSL сертифікат від Thawte до 2 років.

Декілька Мов

Реєструвати обране ім'я в зоні .TEAM можна рідною або англійською мовою

Інші доменні зони в категорії Спорт

8.69 $/рік
8.69 $/рік
25.98 $/рік
15.69 $/рік
3.39 $/рік
38.69 $/рік
3.39 $/рік
15.69 $/рік
38.99 $/рік
11.39 $/рік
9.39 $/рік
8.69 $/рік
4.89 $/рік
11.29 $/рік
22.49 $/рік
5.99 $/рік
5.99 $/рік
22.49 $/рік
22.49 $/рік
11.39 $/рік
339.99 $/рік