.taxi domains

.TAXI

.TAXI - доменна зона №1 для служби таксі та перевезень

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .TAXI

Ціни на домени в зоні .TAXI

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
39.99 $ 8.69 $/рік
Подовження
 39.99 $/рік
Трансфер
 39.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
123 Reg
Реєстрація
70.26 $/рік

+61.57 $ (+709%)
Подовження
70.26 $/рік

+30.27 $ (+76%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
70.00 $/рік

+61.31 $ (+706%)
Подовження
70.00 $/рік

+30.01 $ (+75%)
 
GoDaddy
Реєстрація
69.99 $/рік

+61.30 $ (+705%)
Подовження
69.99 $/рік

+30.00 $ (+75%)
 
Moniker
Реєстрація
69.99 $/рік

+61.30 $ (+705%)
Подовження
69.99 $/рік

+30.00 $ (+75%)
 
Name.com
Реєстрація
11.99 $/рік

+3.30 $ (+38%)
Подовження
64.99 $/рік

+25.00 $ (+63%)
 
Domain.com
Реєстрація
9.99 $/рік

+1.30 $ (+15%)
Подовження
54.99 $/рік

+15.00 $ (+38%)
 
Namecheap
Реєстрація
8.98 $/рік

+0.29 $ (+3%)
Подовження
45.88 $/рік

+5.89 $ (+15%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .TAXI в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження TAXI домену.
Ця зона TAXI дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .TAXI не містить регіональних обмежень - кожен може мати .TAXI домен.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .TAXI може містити інтернаціональні символи і імена.
Проста Реєстрація .TAXI Домену
Зареєструвати відповідний домен в .TAXI зоні, легко купити .TAXI доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .TAXI зоні становить від 2 до 63 букв.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .TAXI доменного імені становить від одного року до десяти років.

Домен .TAXI

Замовлення таксі в ряді випадків є єдино вірним способом швидко дістатися до потрібного місця. Своєчасно подана машини дозволяє швидко і з комфортом доїхати до аеропорту, вокзалу або на зустріч. Для замовлення послуги можна додзвонитися оператору по телефону, проте все частіше клієнти залишають заявку на ресурсі служби. Домен taxi виявляється оптимальним рішенням для сайту служби таксі.

Реєстрація служби таксі - в будь-якому місті

Домен в зоні TAXI може включати назву міста, де пропонує послуги компанія-перевізник. З назви сайту буде відразу зрозуміло призначення ресурсу, рід діяльності підприємства. Звучне ім'я приверне увагу клієнтів, збільшить цільову аудиторію. Сучасні користувач часто тримають смартфон в руці, тому швидке і зручніше оформлення замовлення таксі через сайт компанії стає оптимальним рішенням. Організація може купити домен TAXI з прикметною назвою, тим самим гарантовано привернути нових клієнтів.

Доменна зона TAXI має ряд переваг:

  • Звучне ім'я привертає увагу.
  • Отримання більшої кількості клієнтів.
  • Широкий вибір привабливих імен.
  • Доступна вартість домену.
  • Можливість обігнати конкурентів, розвивати проект.
  • Тривалий період користування.

Доведено, що сучасний імідж компанії підвищує популярність її послуг або товарів. Клієнти цінують прагнення компанії використовуватися сучасні технології. Завдяки наданій клієнтам можливості замовити машину через сайт, збільшення прибутку за рахунок зростаючого кількості користувачів забезпечено. Великим плюсом є зручність для користуються послугами таксомоторних парків.

Хто ще може стати володарем домену?

Зареєструвати domain .TAXI мають можливість не тільки таксопарки. Скористатися цією зоною доцільно приватним школам, агентствам, які пропонують послуги транспортування особливих категорій пасажирів. Будь-яка компанія, діяльність якої пов'язана з перевезеннями, може взяти собі ім'я в розглянутій доменній зоні. Досить вибрати відповідне ім'я перед точкою, щоб почати користуватися перевагами інтернет-сервісу. Після вибору імені та реєстрації не буде зайвим зайнятися пошуковою оптимізацією ресурсу, підвищити його позиції у видачі пошукових систем.

Правильні кроки по оптимізації дозволять підвищити популярність компанії в конкретному регіоні. Компанія «Regery» - досвідчений реєстратор, який надає масу можливостей клієнтам. Колектив організації допоможе з вибором доменного імені, відповідного назви для клієнтського підприємства.

Donuts Доменна Зона

Доменна зона .TAXI знаходиться під управлінням реєстру Donuts. Це велика компанія під керуванням якої знаходиться більше 300 доменних зон включаючи доменну зону .TAXI.

Відкрита Доменна Зона

TAXI доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Багатомовність

Домен в зоні .TAXI може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .TAXI доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Міжнародна Доменна зона

В рамках міжнародної пошукової видачі відзначається пріоритетність, що робить доменну зону .TAXI вигідним вкладенням коштів.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш service@yoursite.TAXI в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на mymail123@gmail.com. З сервісами Regery це легко і просто!

Легке Перенесення .TAXI Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .TAXI до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .TAXI і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

.TAXI Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.TAXI' в новий магазин 'new-store.TAXI'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Безкоштовне Блокування .TAXI Домену

Безкоштовне блокування .TAXI домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Подорожі & Географія

4.89 $/рік
38.99 $/рік
21.99 $/рік
25.98 $/рік
38.99 $/рік
5.89 $/рік
11.69 $/рік
72.99 $/рік
15.69 $/рік
5.89 $/рік
5.89 $/рік
37.99 $/рік
39.99 $/рік
24.98 $/рік
39.99 $/рік
22.49 $/рік
16.99 $/рік
111.99 $/рік
56.99 $/рік
17.99 $/рік
10799.00 $/рік
89.89 $/рік