.su domains

.SU

Реєстрація домену .SU - традиція в теперішньому часі

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .SU

Ціни на домени в зоні .SU

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
7.69 $ 6.89 $/рік
Подовження
 7.69 $/рік
Трансфер
 7.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Instra
Реєстрація
105.00 $/рік

+98.11 $ (+1424%)
Подовження
105.00 $/рік

+97.31 $ (+1265%)
 
Rebel
Реєстрація
43.99 $/рік

+37.10 $ (+538%)
Подовження
65.99 $/рік

+58.30 $ (+758%)
 
AtakDomain
Реєстрація
60.00 $/рік

+53.11 $ (+771%)
Подовження
60.00 $/рік

+52.31 $ (+680%)
 
OnlyDomains
Реєстрація
39.99 $/рік

+33.10 $ (+480%)
Подовження
39.99 $/рік

+32.30 $ (+420%)
 
EuroDNS
Реєстрація
32.55 $/рік

+25.66 $ (+372%)
Подовження
32.55 $/рік

+24.86 $ (+323%)
 
Inwx
Реєстрація
30.01 $/рік

+23.12 $ (+336%)
Подовження
30.01 $/рік

+22.32 $ (+290%)
 
101 Domain
Реєстрація
24.99 $/рік

+18.10 $ (+263%)
Подовження
28.99 $/рік

+21.30 $ (+277%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Довжина .SU домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Реєстраційний період .SU доменного імені становить 1 рік.

Являє собою домен .SU національний домен, який відноситься до Радянського Союзу, а також подальшого пострадянського простору. Фактично, цей домен був створений до розвалу СРСР, але, в той же самий час, активно використовується і після настання 1991 року. Для багатьох потенційних користувачів, такий домен СРСР є своєрідною ностальгією, що дозволить використовувати його в майбутньому для розміщення власних ресурсів. Нижче пропонується провести аналіз даного доменного імені, дізнатися, що і як рекомендується робити з сайтом на імені.

Специфіка реєстрації домена .SU в даний час

Фактично, сьогодні SU домен знаходиться під безпосереднім керівництвом підприємства «Фонд Розвитку мережі Інтернет». Він не належить до категорії географічних майданчиків, що пов'язано з тим, що країни, до якої він був приписаний спочатку вже давно більш немає. Знаючи, чий домен, немає ніякої можливості знайти його в переліку встановлених кодів, зазначених у цьому аспекті в регламентує стандарті ISO 3166-1. Отже, він не підпадає під визначення географічних доменів, але кодування має положення «зарезервований», що в подальшому забезпечує його невиділення під інші потреби.

Сьогодні, домен в зоні SU, користується попитом, на ньому як реєстратори акредитовані в Росії близько дванадцяти спеціальних компаній. Кожен такий реєстратор має власні партнерські угоди, складені з численними комерційними компаніями та фізичними особами. Фонд при цьому не має ніяких угод безпосередньо з компаніями, реєстраторами. Крім цього, забезпечується повноцінна підтримка численних доменних імен розглянутого другого рівня, які були спеціально зареєстровані їм безпосередньо до 01.10.2001 року. Саме з цієї причини, рекомендується зареєструвати домен SU, що можна зробити за все в кілька кліків.

Ключові особливості доменів .SU

До особливостей, з урахуванням яких може бути проведена реєстрація домену SU, можна віднести наступне:

Доменне ім'я є для покупки як організаціям, так і приватним особам. Останнім часом часто використовується для отримання гучного імені сайту.
Варто відзначити і деяка зміна показника вартості, яке відбулося в зв'язку з виконанням пам'ятної дати для даного домена в 2010 році. Тоді, організаціям було дозволено купити домен Su за зниженою ціною.

При підборі імені потрібно врахувати, що можлива довжина коливається в межах 3-63 символів - це мінімальна та максимальна кількість, яка може вибрати користувач. Забезпечується підтримка доменів IDN, що стане ідеальним рішенням для організації і компанії.

Поширена Національна Доменна Зона

Доменна зона .SU відноситься до типу загальних національних доменних зон (gccTld). З одного боку це національна доменна зона ccTld, а з іншого - це расповсюджена загальна зона gTld. До таких зон відносяться .WS - доменна зона країни Самоа, але часто іспользуеются для варез сайтів. А ось .IO доменна зона - національна доменна зона Британської території Індійського океану, а використовується для сайтів розробників і веб-майстрів.

Доменна зона Країни

Доменна зона .SU - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .SU і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш service@yoursite.SU в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на mymail123@gmail.com. З сервісами Regery це легко і просто!

Легке Перенесення .SU Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .SU до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .SU. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

Форвардинг .SU Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .SU домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .SU сайту на новий ресурс.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Захист від Перенесення .SU Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .SU домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Росія

2.59 $/рік
2.59 $/рік
2.69 $/рік
8.99 $/рік
8.99 $/рік
2.69 $/рік
8.99 $/рік
2.69 $/рік
2.69 $/рік
2.69 $/рік
2.69 $/рік
2.69 $/рік
2.69 $/рік
2.69 $/рік
2.69 $/рік
5.99 $/рік
27.99 $/рік
6.99 $/рік