.su domains

.SU

Реєстрація домену .SU - традиція в теперішньому часі

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .SU

Ціни на домени в зоні .SU

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery.com.ua
Реєстрація
9.99 $ 8.99 $/рік
Подовження
 9.99 $/рік
Трансфер
 8.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
101 Domain
Реєстрація
25.17 $/рік

+16.18 $ (+180%)
Подовження
29.17 $/рік

+19.18 $ (+192%)
 
Nic.ua
Реєстрація
20.46 $/рік

+11.47 $ (+128%)
Подовження
20.46 $/рік

+10.47 $ (+105%)
 
Imena.ua
Реєстрація
17.73 $/рік

+8.74 $ (+97%)
Подовження
17.73 $/рік

+7.74 $ (+78%)
 
Reg.ru
Реєстрація
9.41 $/рік

+0.42 $ (+5%)
Подовження
13.33 $/рік

+3.34 $ (+33%)
 
Ukraine.com.ua
Реєстрація
12.92 $/рік

+3.93 $ (+44%)
Подовження
12.92 $/рік

+2.93 $ (+29%)
 
RU-CENTER
Реєстрація
9.25 $/рік

+0.26 $ (+3%)
Подовження
12.38 $/рік

+2.39 $ (+24%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коротка Зона для Всіх

Для підприємств і приватних осіб. Запустіть цифрове подорож або перейдіть на наступний рівень. Ласкаво просимо на борт з власним .SU доменом.

Російські Літери

Доменною зоною .SU підтримується формат IDN. Кіріллічіскіе букви дозволені в імені домена. Наприклад: кошкин-будинок.SU

Терміни Реєстрації

Мінімальний термін реєстрації домену в зоні .SU - 1 рік, максимальний - 1 рік.

Довжина Доменного Імені

Довжина доменного імені в зоні .SU становить від 2 до 63 символів

Являє собою домен .SU національний домен, який відноситься до Радянського Союзу, а також подальшого пострадянського простору. Фактично, цей домен був створений до розвалу СРСР, але, в той же самий час, активно використовується і після настання 1991 року. Для багатьох потенційних користувачів, такий домен СРСР є своєрідною ностальгією, що дозволить використовувати його в майбутньому для розміщення власних ресурсів. Нижче пропонується провести аналіз даного доменного імені, дізнатися, що і як рекомендується робити з сайтом на імені.

Специфіка реєстрації домена .SU в даний час

Фактично, сьогодні SU домен знаходиться під безпосереднім керівництвом підприємства «Фонд Розвитку мережі Інтернет». Він не належить до категорії географічних майданчиків, що пов'язано з тим, що країни, до якої він був приписаний спочатку вже давно більш немає. Знаючи, чий домен, немає ніякої можливості знайти його в переліку встановлених кодів, зазначених у цьому аспекті в регламентує стандарті ISO 3166-1. Отже, він не підпадає під визначення географічних доменів, але кодування має положення «зарезервований», що в подальшому забезпечує його невиділення під інші потреби.

Сьогодні, домен в зоні SU, користується попитом, на ньому як реєстратори акредитовані в Росії близько дванадцяти спеціальних компаній. Кожен такий реєстратор має власні партнерські угоди, складені з численними комерційними компаніями та фізичними особами. Фонд при цьому не має ніяких угод безпосередньо з компаніями, реєстраторами. Крім цього, забезпечується повноцінна підтримка численних доменних імен розглянутого другого рівня, які були спеціально зареєстровані їм безпосередньо до 01.10.2001 року. Саме з цієї причини, рекомендується зареєструвати домен SU, що можна зробити за все в кілька кліків.

Ключові особливості доменів .SU

До особливостей, з урахуванням яких може бути проведена реєстрація домену SU, можна віднести наступне:

Доменне ім'я є для покупки як організаціям, так і приватним особам. Останнім часом часто використовується для отримання гучного імені сайту.
Варто відзначити і деяка зміна показника вартості, яке відбулося в зв'язку з виконанням пам'ятної дати для даного домена в 2010 році. Тоді, організаціям було дозволено купити домен Su за зниженою ціною.

При підборі імені потрібно врахувати, що можлива довжина коливається в межах 3-63 символів - це мінімальна та максимальна кількість, яка може вибрати користувач. Забезпечується підтримка доменів IDN, що стане ідеальним рішенням для організації і компанії.

Підтримка IDN

Доменна зона .SU підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.

Популярна Національна Доменна зона

.SU це національна доменна зона країни, яка підходить не тільки конкретній країні, але і всім для надання різних послуг. Наприклад .FM використовується для радіо, але це також і національна зона Мікронезії. А ось .DJ - це національна доменна зона міста Діджібуті, Африка, а використовується повсюдно діджеями.

Національна Доменна зона

Дана доменна зона .SU - це ccTLD (національна доменна зона). Певний список доменів верхнього рівня, зарезервований країнами, незалежними штатами або територіями. Національні зони найчастіше є двох-символьними. Наприклад, .EU, .US, .UK або .DE. Існує кілька ccTLD, які в даний час використовуються як загальні доменні імена для брендів (gccTLD). Наприклад .CO, .US, .ME, .WS, .GE or .LY

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в SU. домені. Чому ні?

Легке Перенесення .SU Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену до Regery. Під час трансферу .SU домену Ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно. Також перенесення може бути виконано нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .SU, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

Форвардинг .SU Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .SU домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .SU сайту на новий ресурс.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Захист Трансферу .SU Доменного Імені

Захист трансферу .SU доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

В даний момент безпеку грає важливу роль в роботі сайтів і для того, щоб сайт працював з безпечного HTTPS протоколу, повинні бути підключені SSL сертифікат. Це може бути безкоштовний SSL сертифікат Comodo на 3 місяці або Let's Encrypt на 3 місяці, а може бути іменитий SSL сертифікат від Thawte до 2 років.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Росія

2.99 $/рік
2.99 $/рік
3.29 $/рік
8.99 $/рік
8.99 $/рік
3.29 $/рік
8.99 $/рік
3.29 $/рік
3.29 $/рік
3.29 $/рік
3.29 $/рік
3.29 $/рік
3.29 $/рік
3.29 $/рік