.sale domains

.SALE

Доменна зона .SALE - ідеальне рішення для сайтів розпродажів і знижок

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .SALE

Ціни на домени в зоні .SALE

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
25.98 $ 10.69 $/рік
Подовження
 25.98 $/рік
Трансфер
 25.98 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
LCN
Реєстрація
58.99 $/рік

+48.30 $ (+452%)
Подовження
58.99 $/рік

+33.01 $ (+127%)
 
GoDaddy
Реєстрація
Подовження
42.99 $/рік

+17.01 $ (+65%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+29.31 $ (+274%)
Подовження
40.00 $/рік

+14.02 $ (+54%)
 
Name.com
Реєстрація
Подовження
32.99 $/рік

+7.01 $ (+27%)
 
101 Domain
Реєстрація
28.99 $/рік

+18.30 $ (+171%)
Подовження
31.99 $/рік

+6.01 $ (+23%)
 
Domain.com
Реєстрація
Подовження
30.99 $/рік

+5.01 $ (+19%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
29.88 $/рік

+3.90 $ (+15%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Правила Продовження
Домен в доменній зоні .SALE можна продовжити коли завгодно, але до терміну закінчення домену.
.SALE Доступна для Всіх
Знайдіть доменне ім'я, яке вам потрібно, зареєструйте його і починайте зростання бізнесу в інтернеті. Доменна зона .SALE доступна всім.
Національні Символи
Доменна зона .SALE підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Легка Реєстрація .SALE Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .SALE, легко вибрати вільний .SALE домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .SALE зоні становить від 2 до 63 букв.
Термін дії
Домен в зоні .SALE можна купити на термін від одного до десяти років.

Доменна зона SALE

Чи займаєтеся онлайн-розпродажами і хочете купити відповідне доменне ім'я? Компанія Regery продасть домен SALE, налаштує його і забезпечить цілодобовий супровід. Ви потрапили на сайт провідного українського реєстратора доменних імен, послугами якого користуються тисячі вебмайстрів. Пара кліків - і ви входите в найбільшу зону продажів світу.

Кому це потрібно

Для чого може знадобитися доменна зона SALE? Тут сконцентровані розпродажі всіляких товарів і послуг. Часом зустрічаються масштабні проекти, орієнтовані на сезонне зниження цін. Подібними речами займаються:

 • агрегатори;
 • авіакомпанії;
 • туроператори;
 • мережі гіпермаркетів;
 • виробники і постачальники.

На розпродаж виставляються транспортні засоби, нерухомість, побутова техніка, авіаквитки і гарячі тури. Наймасштабніші акції зачіпають колекції одягу і взуття, електроніку та аксесуари. Постачальник, який вирішив заробити на сезонних розпродажах, спочатку намагається купити домен в зоні SALE, потім прикручує до цього імені сайт і запускає масоване просування свого товару.

Пошукові машини краще сприймають ресурси, прописані у відповідному доменному просторі. Ви зможете залучити цільову аудиторію за більш короткий час і досягнете високого рівня довіри у пошукових систем. Інструмент також припаде до смаку організаторам ярмарків і власникам классифайд-сервісів.

Вимоги для реєстрації domain SALE

Зареєструвати SALE-domain може хто завгодно - організація, фірма, фізична особа. Збирати будь-які документи вам не буде потрібно, надавати конфіденційну інформацію - теж. Послугу проксі-сервісу або довіреної особи не надаються, зате ваші WHOIS-дані будуть надійно захищені. Ось ще кілька важливих моментів:

 • термін реєстрації - до десяти років;
 • миттєва покупка;
 • трансфер доменного імені тільки при зміні контактів господаря;
 • наявність пільгового продовження (сорокаденний період);
 • використання реєстру Donuts.

Що стосується інших обмежень, то ви не можете перевищити поріг в 63 символа. Купуючи domain SALE, використовуйте латинські букви, знак тире і арабські цифри. Ставити тире на початку і кінці імені заборонено. Чи не пройдуть конструкції формату www.ab--cd.sale. Прогалини теж під забороною - переконайтеся, що ви випадково не поставили їх в середині назви. Це стандартні технічні вимоги. В іншому - повна демократія.

Нагадуємо, що Regery - найбільш авторитетний реєстратор доменних імен на території України. Відповідне ім'я ви можете підібрати прямо в полі пошуку на цій сторінці. При покупці крім вигідної ціни в якості бонусу ви отримаєте доброзичливу цілодобову техпідтримку, простоту оформлення, інтуїтивно зрозумілу панель управління і автоматичне нагадування для соевременного продовження. Купуйте продукт і користуйтеся нашими додатковими послугами!

Donuts Реєстр

Доменна зона .SALE знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .SALE. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .SALE.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .SALE відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .SALE ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Підтримка IDN

Доменна зона .SALE підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.

Доменна зона Спільного Призначення

Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .SALE і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в SALE. домені. Чому ні?

Простий Трансфер .SALE Домену

Трансфер .SALE домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .SALE домену за Вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Термін дії домену в зоні .SALE тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .SALE домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.

.SALE Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.SALE' в новий магазин 'new-store.SALE'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Захист від Перенесення .SALE Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .SALE домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Покупки & Роздріб

10.69 $/рік
5.89 $/рік
10.69 $/рік
11.39 $/рік
15.99 $/рік
10.69 $/рік
15.69 $/рік
5.89 $/рік
15.99 $/рік
10.69 $/рік
10.69 $/рік
22.99 $/рік
10.69 $/рік
37.99 $/рік
6.99 $/рік
5.69 $/рік
11.99 $/рік
74.99 $/рік