.rocks domains

.ROCKS

.ROCKS - доменна зона для музичних сайтів, геології, альпінізму

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .ROCKS

Ціни на домени в зоні .ROCKS

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
9.69 $ 4.89 $/рік
Подовження
 9.69 $/рік
Трансфер
 9.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
16.99 $/рік

+12.10 $ (+247%)
Подовження
16.99 $/рік

+7.30 $ (+75%)
 
Moniker
Реєстрація
15.99 $/рік

+11.10 $ (+227%)
Подовження
15.99 $/рік

+6.30 $ (+65%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
15.00 $/рік

+10.11 $ (+207%)
Подовження
15.00 $/рік

+5.31 $ (+55%)
 
OnlyDomains
Реєстрація
14.99 $/рік

+10.10 $ (+207%)
Подовження
14.99 $/рік

+5.30 $ (+55%)
 
Domain.com
Реєстрація
Подовження
14.99 $/рік

+5.30 $ (+55%)
 
Namecheap
Реєстрація
4.98 $/рік

+0.09 $ (+2%)
Подовження
12.88 $/рік

+3.19 $ (+33%)
 
Name.com
Реєстрація
7.99 $/рік

+3.10 $ (+63%)
Подовження
11.99 $/рік

+2.30 $ (+24%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Правила Продовження
Домен в доменній зоні .ROCKS можна продовжити коли завгодно, але до терміну закінчення домену.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .ROCKS не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Підтримка IDN
Забезпечується підтримка IDN, що стане ідеальним рішенням для організацій і компаній.
Легка Реєстрація .ROCKS Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .ROCKS, легко вибрати вільний .ROCKS домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.
Довжина Домену
Розмір .ROCKS імені домена знаходиться в рамках від 2 до 63 символів.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації ROCKS домену - 1 рік, максимальний - десять років.

Домен ROCKS відрізняється великим тематичним охопленням. Тут можуть розміститися музичні сайти, креативні стартапи, ресурси, пов'язані з геологією і багато іншого. Доменна зона позиціонується як альтернатива універсальним, таким як COM або BIZ. Купити найменування можна для особистого використання або корпоративних цілей.

Сфера застосування

Домени ROCKS не мають чіткої тематичної прив'язки, тому можуть використовуватися для різних цілей. Найменування підійде:

 • Креативним стартапам, які позиціонують себе і свою діяльність як щось круте. Слово «rocks» в поєднанні з іншими словами вказує на вищу оцінку предмета або виду діяльності. Наприклад, football.rocks art.rocks і т.д.
 • Рок-музикантам і людям, пов'язаним з музикою: продюсерам, власникам магазинів музичного обладнання або пластинок, виробникам рок-атрибутики.
 • Геологам і майстрам по роботі з каменем. Слово «rocks» має третє значення - «камені». Таке тлумачення підходить і для ювелірів, магазинів ювелірних прикрас.
 • Альпіністам і екстремалам. Четверте значення слова «rocks» - скелі, гори. Підійде для створення особистих блогів, а також для тематичних ресурсів, сайтів магазинів супутньої атрибутики, майданчиків, що займаються навчанням альпінізму.

Переваги

 • Тематичне розмаїття. Так як зона ROCKS не має чіткої прив'язки до конкретної сфери, то тут можна реєструвати сайти будь-якого змісту.
 • Звучність. Ім'я кидається в очі і запам'ятовується. Його легко вивчити і відтворити. Якщо воно до того ж пов'язане з напрямком вашої діяльності, то принесе підвищений трафік і мінімізує кількість відмов.
 • Великий вибір доступних найменувань. Доменна зона мало освоєна в порівнянні з універсальними. Тут не так складно знайти гарне звучне ім'я.

Як зареєструвати домен ROCKS

 1. Придумайте ім'я для майбутнього ресурсу. Воно повинно бути коротким і ємним. Уникайте довгих слів і виразів. Використовувати найменування, що складаються більш ніж з трьох слів небажано. Від цифр і дефіса також краще відмовитися. Вони ускладнюють сприйняття.
 2. Перевірте комбінацію на унікальність. Для цього передбачений спеціальний сервіс. Якщо виникнуть труднощі з унікальністю, то ви завжди можете скористатися генератором доменів. Цей ресурс врахує ваші побажання і видасть доступний список імен в обраній зоні дії.
 3. Подайте заявку і внесіть грошові кошти. Поки домен не сплачено, він залишається відкритим для інших користувачів.

Ви отримаєте доступ до domain rocks після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Donuts Реєстр

Доменна зона .ROCKS знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .ROCKS. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .ROCKS.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .ROCKS відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .ROCKS домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

IDN Підтримка

Доменне ім'я в зоні .ROCKS може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.

Загальна Доменна зона

.ROCKS - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .ROCKS на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Швидке Перенесення .ROCKS Домену

Перенесення домену .ROCKS до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .ROCKS за Вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .ROCKS. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

.ROCKS Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.ROCKS' в новий магазин 'new-store.ROCKS'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Захист Трансферу .ROCKS Доменного Імені

Захист трансферу .ROCKS доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Спорт

8.69 $/рік
8.69 $/рік
25.98 $/рік
15.69 $/рік
3.39 $/рік
38.69 $/рік
3.39 $/рік
15.69 $/рік
5.89 $/рік
38.99 $/рік
11.39 $/рік
9.39 $/рік
8.69 $/рік
11.29 $/рік
22.49 $/рік
5.99 $/рік
5.99 $/рік
22.49 $/рік
22.49 $/рік
11.39 $/рік
339.99 $/рік