.rich domains

.RICH

Домен .RICH - відмінний спосіб позначити свій статус

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .RICH

Ціни на домени в зоні .RICH

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
 1989.99 $/рік
Подовження
 1989.99 $/рік
Трансфер
 1989.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
3499.99 $/рік

+1510.00 $ (+76%)
Подовження
3499.99 $/рік

+1510.00 $ (+76%)
 
Moniker
Реєстрація
3015.99 $/рік

+1026.00 $ (+52%)
Подовження
3015.99 $/рік

+1026.00 $ (+52%)
 
Name.com
Реєстрація
2974.99 $/рік

+985.00 $ (+49%)
Подовження
2974.99 $/рік

+985.00 $ (+49%)
 
Epik
Реєстрація
2500.00 $/рік

+510.01 $ (+26%)
Подовження
2500.00 $/рік

+510.01 $ (+26%)
 
EuroDNS
Реєстрація
2427.14 $/рік

+437.15 $ (+22%)
Подовження
2427.14 $/рік

+437.15 $ (+22%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
2199.00 $/рік

+209.01 $ (+11%)
Подовження
2199.00 $/рік

+209.01 $ (+11%)
 
Dynadot
Реєстрація
1999.00 $/рік

+9.01 $ (+0%)
Подовження
1999.00 $/рік

+9.01 $ (+0%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .RICH в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження RICH домену.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .RICH є глобальною і доступна кожному.
Легка Реєстрація .RICH Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .RICH, легко вибрати вільний .RICH домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Домену
Розмір .RICH імені домена знаходиться в рамках від 2 до 63 символів.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації RICH домену - 1 рік, максимальний - десять років.

Домен RICH

Домен .RICH актуальний для заможних людей і компаній, що займаються виробництвом, продажем високоякісних і дорогих товарів. Ресурс не має чіткої територіальної прив'язки і може використовуватися в будь-якій країні світу. Купити домен .RICH можна для особистого користування і корпоративних потреб.

Сфера використання

Портал з таким найменуванням в адресному рядку можна використовувати для:

 • Особистого блогу чи сайту. Якщо ви багата людина і хочете розповісти про себе, своїх близький або будь-яких сторонніх речах, то .rich domain ідеально підійде для цього. Таке помітне найменування відразу виділить вас з тисячі інших тематичних ресурсів.
 • Інтернет-магазину. Якщо ви займаєтеся виробництвом і продажем товарів для багатих людей, то таку назву благотворно позначиться на просуванні вашої сторінки. Доменне ім'я відразу поставить статус ваших товарів і позначить коло можливих клієнтів.
 • Сайту з пропозицією послуг. Тут може розміщуватися інформація про спортивні та культурні заходи преміум-класу. Елітні місця на курорти та фестивалі.

Переваги

Доменне ім'я має ряд переваг в порівнянні з іншими назвами:

 • Багатофункціональність - ресурс можна адаптувати для різного контенту. Тут можуть бути розміщені особисті сторінки, сайти магазинів, новинні портали, сторінки, присвячені якого-небудь заходу.
 • Звучність - сайт відразу позначає свою специфіку. Відвідувач бачить назву в адресному рядку і оцінює специфіку ресурсу. Таке ім'я, пов'язане зі статусом людини або орієнтованістю на клієнта виробництва, благотворно впливає на просування сторінки в мережі.
 • Можливість вибору - зона реєстрації з'явилася порівняно недавно. Тут багато вільних найменувань.

Реєстрація доменів .RICH

Щоб придбати доменне ім'я, потрібно виконати наступні дії:

 1. Ознайомтеся з раніше створеними сайтами в обраній зоні. Особливу увагу зверніть на сторінки схожі за тематикою з вашим майбутнім ресурсом.
 2. Придумайте унікальну послідовність символів для адресного рядка. Від того наскільки вдалим буде ваше найменування, залежить успіх просування всього сайту в мережі. В ідеалі комбінація повинна співвідноситися з тематикою ресурсу. Не варто використовувати довгі словосполучення. Максимально допустимий обсяг - три слова. Послідовність букв повинна легко читатися і запам'ятовуватися.
 3. Визначте ступінь унікальності. Для перевірки можна скористатися полем пошуку у верхній частині сторінки. Зазначена доменна зона має велику кількість вільних місць, тому підібрати гарне найменування нескладно.
 4. Заповніть заявку на покупку. Тут вам потрібно вказати свої контактні дані. Додаткові документи для реєстрації не потрібні.

Доменні імена .RICH реєструються після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії. Ресурс переходить у володіння покупця не пізніше ніж через дві години після оплати.

Компанія Afilias

Домени в зоні .RICH керуються компанією Afilias. Британська компанія, яка входить в список найбільших операторів доменних зон. В управлінні перебувають такі популярні зони як .AERO, .ASIA, .ME та инші.

Відкрита Доменна Зона

RICH доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Міжнародна Доменна зона

В рамках міжнародної пошукової видачі відзначається пріоритетність, що робить доменну зону .RICH вигідним вкладенням коштів.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .RICH і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в RICH. домені. Чому ні?

Перенесення .RICH Домену

При перенесенні домену RICH на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .RICH і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Форвардинг .RICH Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .RICH домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .RICH сайту на новий ресурс.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .RICH домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.RICH на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Безкоштовне Блокування .RICH Домену

Безкоштовне блокування .RICH домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Фінанси

4.89 $/рік
11.39 $/рік
6.96 $/рік
5.89 $/рік
11.39 $/рік
4.86 $/рік
30.99 $/рік
20.99 $/рік
11.39 $/рік
5.89 $/рік
5.89 $/рік
8.69 $/рік
10.49 $/рік
13.69 $/рік
749.99 $/рік
2.99 $/рік
22.49 $/рік
36.69 $/рік
769.99 $/рік
2.99 $/рік
2.99 $/рік
13.99 $/рік
23.99 $/рік