.pro domains

.PRO

Домен .PRO підкреслить ваш професіоналізм

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .PRO

Ціни на домени в зоні .PRO

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery.com.ua
Реєстрація
13.69 $ 3.99 $/рік
Подовження
 13.69 $/рік
Трансфер
 13.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Reg.ru
Реєстрація
16.47 $/рік

+12.48 $ (+313%)
Подовження
30.22 $/рік

+16.53 $ (+121%)
 
GoDaddy
Реєстрація
26.18 $/рік

+22.19 $ (+556%)
Подовження
26.18 $/рік

+12.49 $ (+91%)
 
101 Domain
Реєстрація
20.17 $/рік

+16.18 $ (+406%)
Подовження
24.17 $/рік

+10.48 $ (+77%)
 
Domain.com
Реєстрація
21.99 $/рік

+18.00 $ (+451%)
Подовження
21.99 $/рік

+8.30 $ (+61%)
 
Name.com
Реєстрація
21.99 $/рік

+18.00 $ (+451%)
Подовження
21.99 $/рік

+8.30 $ (+61%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
20.00 $/рік

+16.01 $ (+401%)
Подовження
20.00 $/рік

+6.31 $ (+46%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
16.06 $/рік

+2.37 $ (+17%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Легка Реєстрація .PRO Домену

Зареєструвати домен в доменній зоні .PRO, легко вибрати вільний .PRO домен та створити свою присутність в Інтернеті

Захист Whois Даних

Приховування Whois контактних даних доступне для домену в зоні .PRO

Коли Продовжувати?

Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .PRO в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження PRO домену.

Доменна зона для Всіх

Доменна зона .PRO не містить обмежень і може використовуватися повсюдно

Термін Дії

Домен в зоні .PRO можна купити на термін від 1 року до 10 років

Довжина Домену

Довжина домену в .PRO зоні становить від 2 до 63 букв

Домен .Pro - ідеальне рішення для професіоналів

Якщо ви бажаєте професійно працювати в своїй галузі, вам буде потрібно domen pro, який може бути актуальним незалежно від роду діяльності. Відноситься до категорії міжнародних імен сайтів верхнього рівня, виник досить давно, в 2004 році, будучи одним з найпоширеніших в своєму класі.

Що потрібно знати про домен?

Спочатку, можна було використовувати виключно піддомени, розраховані на окремі категорії користувачів. Наприклад, скористатися пропозицією пропонувалося інженерам, для них встановлюється розширення eng.pro. Незважаючи на це, починаючи з 2008 року, для численної аудиторії користувачів була відкрита і верхня зона, яка дозволила розширити власні можливості і створити ідеальні умови для повноцінної роботи. До самого кінця 2015, реєстрація домену в зоні pro вимагала надання з боку клієнта документа, що посвідчує його кваліфікацію в обраній професії. Зокрема, це міг бути документ, що містить номер ліцензії, але сьогодні це не є обов'язковою вимогою, зробити це може фактично хто завгодно.

Набутий домен PRO стане відмінним рішенням в тому випадку, якщо буде потрібно завоювати популярність з боку численної публіки клієнтів. Наприклад, коли важливо створити власну базу клієнтів, потрібно надати гарантію своєї спроможності, своєрідний імідж, який стане практичним рішенням, адже можна отримати в розпорядження справжніх професіоналів.

В даний час можна купити домен PRO значно дешевше, ніж ніж аналогічний дозвіл верхнього рівня, але безсумнівна користь буде куди вище, на що обов'язково рекомендується звернути увагу. Витрачена буде тільки одна хвилина вільного часу, але можна буде розраховувати на отримання цілком реальної вигоди для власного сайту. Важливо розглянути основні характеристики та критерії зазначеного розширення, на які рекомендується звернути увагу кожному користувачеві.

Характеристики доменої зони .PRO

Чим відрізняються домени .PRO від аналогічних пропозицій в даному сегменті ринку? Реєстрація видається на термін в межах 1-10 років, період може варіюватися, залежно від того, наскільки практичним стане використання можливостей розширення.

Реєстрація проводиться в режимі реального часу, виключається в цьому випадку підтримка IDN, що потрібно враховувати для клієнта, який прийняв рішення скористатися сформованим пропозицією. Щоб встановити ім'я на домен pro, потрібно заповнити поле, розміром в межах 4-63 символів. Ці кордони не можна порушувати, в іншому випадку, ім'я не буде зафіксовано. Можливе використання латиниці, а також цифр, що дозволить найбільш практично, раціонально використовувати можливість оформлення імен. Після того, як зазначається припинення виділеного часу реєстрації імені, видалення здійснюється в межах 35 діб. Відновити домен можна в межах 30 діб після того, як термін дії домену закінчився, на процес не йде багато часу, але вартість відновлення в такий період значно вище ніж вартість продовження.

Afilias Реєстр

Доменна зона .PRO обслуговується компанією Afilias. Велика британська компанія, послугами якої користуються понад 200 доменних зон, включаючи національні. В управлінні перебувають такі зони як .INFO, .MOBI, .ORG і інші.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .PRO відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .PRO ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Загальна Доменна зона

.PRO - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш service@yoursite.PRO в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на mymail123@gmail.com. З сервісами Regery це легко і просто!

Швидке Перенесення .PRO Домену

Перенесення домену .PRO до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .PRO за Вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .PRO. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

Форвардинг .PRO Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .PRO домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .PRO сайту на новий ресурс.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Захист Трансферу .PRO Доменного Імені

Захист трансферу .PRO доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Професіоналам

39.99 $/рік
39.99 $/рік
39.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
229.99 $/рік
149.99 $/рік
53.99 $/рік
82.99 $/рік
22.99 $/рік
31.99 $/рік
2.99 $/рік
11.99 $/рік
111.99 $/рік
22.99 $/рік
22.99 $/рік
22.99 $/рік
2249.99 $/рік
6.19 $/рік