.pro domains

.PRO

Домен .PRO підкреслить ваш професіоналізм

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .PRO

Ціни на домени в зоні .PRO

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
14.99 $ 4.49 $/рік
Подовження
 14.99 $/рік
Трансфер
 14.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
OnlyDomains
Реєстрація
16.99 $/рік

+12.50 $ (+278%)
Подовження
29.99 $/рік

+15.00 $ (+100%)
 
GoDaddy
Реєстрація
6.99 $/рік

+2.50 $ (+56%)
Подовження
26.99 $/рік

+12.00 $ (+80%)
 
Name.com
Реєстрація
6.99 $/рік

+2.50 $ (+56%)
Подовження
23.99 $/рік

+9.00 $ (+60%)
 
Moniker
Реєстрація
23.35 $/рік

+18.86 $ (+420%)
Подовження
23.35 $/рік

+8.36 $ (+56%)
 
Domain.com
Реєстрація
4.99 $/рік

+0.50 $ (+11%)
Подовження
21.99 $/рік

+7.00 $ (+47%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
5.00 $/рік

+0.51 $ (+11%)
Подовження
20.00 $/рік

+5.01 $ (+33%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
16.98 $/рік

+1.99 $ (+13%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .PRO можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Ця зона PRO дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .PRO не містить регіональних обмежень - кожен може мати .PRO домен.
Проста Реєстрація .PRO Домену
Зареєструвати відповідний домен в .PRO зоні, легко купити .PRO доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .PRO зоні становить від 3 до 63 букв.
Термін дії
Домен в зоні .PRO можна купити на термін від одного року до десяти років.

Домен .Pro - ідеальне рішення для професіоналів

Якщо ви бажаєте професійно працювати в своїй галузі, вам буде потрібно domen pro, який може бути актуальним незалежно від роду діяльності. Відноситься до категорії міжнародних імен сайтів верхнього рівня, виник досить давно, в 2004 році, будучи одним з найпоширеніших в своєму класі.

Що потрібно знати про домен?

Спочатку, можна було використовувати виключно піддомени, розраховані на окремі категорії користувачів. Наприклад, скористатися пропозицією пропонувалося інженерам, для них встановлюється розширення eng.pro. Незважаючи на це, починаючи з 2008 року, для численної аудиторії користувачів була відкрита і верхня зона, яка дозволила розширити власні можливості і створити ідеальні умови для повноцінної роботи. До самого кінця 2015, реєстрація домену в зоні pro вимагала надання з боку клієнта документа, що посвідчує його кваліфікацію в обраній професії. Зокрема, це міг бути документ, що містить номер ліцензії, але сьогодні це не є обов'язковою вимогою, зробити це може фактично хто завгодно.

Набутий домен PRO стане відмінним рішенням в тому випадку, якщо буде потрібно завоювати популярність з боку численної публіки клієнтів. Наприклад, коли важливо створити власну базу клієнтів, потрібно надати гарантію своєї спроможності, своєрідний імідж, який стане практичним рішенням, адже можна отримати в розпорядження справжніх професіоналів.

В даний час можна купити домен PRO значно дешевше, ніж ніж аналогічний дозвіл верхнього рівня, але безсумнівна користь буде куди вище, на що обов'язково рекомендується звернути увагу. Витрачена буде тільки одна хвилина вільного часу, але можна буде розраховувати на отримання цілком реальної вигоди для власного сайту. Важливо розглянути основні характеристики та критерії зазначеного розширення, на які рекомендується звернути увагу кожному користувачеві.

Характеристики доменої зони .PRO

Чим відрізняються домени .PRO від аналогічних пропозицій в даному сегменті ринку? Реєстрація видається на термін в межах 1-10 років, період може варіюватися, залежно від того, наскільки практичним стане використання можливостей розширення.

Реєстрація проводиться в режимі реального часу, виключається в цьому випадку підтримка IDN, що потрібно враховувати для клієнта, який прийняв рішення скористатися сформованим пропозицією. Щоб встановити ім'я на домен pro, потрібно заповнити поле, розміром в межах 4-63 символів. Ці кордони не можна порушувати, в іншому випадку, ім'я не буде зафіксовано. Можливе використання латиниці, а також цифр, що дозволить найбільш практично, раціонально використовувати можливість оформлення імен. Після того, як зазначається припинення виділеного часу реєстрації імені, видалення здійснюється в межах 35 діб. Відновити домен можна в межах 30 діб після того, як термін дії домену закінчився, на процес не йде багато часу, але вартість відновлення в такий період значно вище ніж вартість продовження.

Afilias Реєстр

Доменна зона .PRO обслуговується компанією Afilias. Велика британська компанія, послугами якої користуються понад 200 доменних зон, включаючи національні. В управлінні перебувають такі зони як .INFO, .MOBI, .ORG і інші.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .PRO відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .PRO ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .PRO є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .PRO і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .PRO на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Перенесення .PRO Домену

При перенесенні домену PRO на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .PRO, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .PRO на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.PRO, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.PRO, це можливо за допомогою служб Regery.

Швидка система DNS

Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.PRO на новий new-ultra-store.PRO безкоштовно.

Захист Трансферу .PRO Доменного Імені

Захист трансферу .PRO доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Професіоналам

39.99 $/рік
38.69 $/рік
38.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
149.99 $/рік
229.99 $/рік
149.99 $/рік
11.39 $/рік
82.99 $/рік
22.49 $/рік
29.99 $/рік
2.99 $/рік
11.39 $/рік
111.99 $/рік
22.49 $/рік
22.49 $/рік
10.69 $/рік
2249.99 $/рік
6.99 $/рік
79.99 $/рік
49.99 $/рік
37.99 $/рік
132.99 $/рік