.plus domains

.PLUS

Домен plus - підкресліть додаткові якості ваших товарів

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .PLUS

Ціни на домени в зоні .PLUS

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
24.98 $ 23.99 $/рік
Подовження
 24.98 $/рік
Трансфер
 24.98 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
47.47 $/рік

+23.48 $ (+98%)
Подовження
47.47 $/рік

+22.49 $ (+90%)
 
Reg.ru
Реєстрація
26.22 $/рік

+2.23 $ (+9%)
Подовження
46.10 $/рік

+21.12 $ (+85%)
 
101 Domain
Реєстрація
36.17 $/рік

+12.18 $ (+51%)
Подовження
42.17 $/рік

+17.19 $ (+69%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+16.01 $ (+67%)
Подовження
40.00 $/рік

+15.02 $ (+60%)
 
Name.com
Реєстрація
37.99 $/рік

+14.00 $ (+58%)
Подовження
37.99 $/рік

+13.01 $ (+52%)
 
Domain.com
Реєстрація
33.99 $/рік

+10.00 $ (+42%)
Подовження
33.99 $/рік

+9.01 $ (+36%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
30.06 $/рік

+5.08 $ (+20%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .PLUS можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Ця зона PLUS дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .PLUS не містить регіональних обмежень - кожен може мати .PLUS домен.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .PLUS може містити інтернаціональні символи і імена.
Проста Реєстрація .PLUS Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .PLUS просто, реєстрація .PLUS домену і заробіток в мережі Інтернет.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Розмір Домену
Довжина .PLUS домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .PLUS можна купити на термін від одного року до десяти років.

Домен PLUS підійде для комерційних сайтів будь-якої спрямованості. Це відмінний вибір для тих, хто хоче підкреслити актуальність свого товару або високу якість послуг. Тут немає тематичних або територіальних обмежень. Зареєструвати та використовувати найменування можна в будь-якій країні світу. Купити домен PLUS можуть як фізичні, так і юридичні особи для особистого або корпоративного використання.

Сфера застосування

Зареєструвати доменне ім'я PLUS можна для будь-яких цілей. Популярність цієї зони пов'язана зі значеннями слова «plus». Його можна розуміти як знак в арифметиці, символ переваги і знак перевищення будь-якого показника. У будь-якому випадку, «плюс» асоціюється з чимось хорошим, великим і нетрадиційним. Найменування прекрасно підійде для:

 • Гумористичних порталів
 • Життєствердних форумів
 • Магазинів одягу великого розміру
 • IT-компаній

Доменна зона PLUS підходить для роботи в будь-якій країні світу. Вона адаптована під різні мови, тому ви можете написати ім'я на рідній мові, і тим самим підвищити її довіру до ресурсу.

Переваги

 • Підійде для будь-якого проекту. Тематика ресурсу нічим не обмежена, тому ви можете розмістити тут магазин, форум, інформаційний портал або навіть особистий блог.
 • Багато вільних імен. Зона плюс була відкрита в 2015 році, тому в ній багато вільних найменувань. Тут ви легко підберете ідеальне назву для свого проекту.
 • Впадає в очі і легко запам'ятовується. Таке найменування зустрічається рідко, тому ймовірність того, що користувач зверне на нього увагу 99%. Крім того, слово «плюс» асоціюється з чимось хорошим і народжує лояльне ставлення до вашого сайту.

Як зареєструвати domain plus

Для реєстрації в доменній зоні виконайте наступні дії:

 1. Придумайте яскраве і запам'ятовується ім'я для майбутнього сайту. Ознайомтеся з ресурсами конкурентів і оціните варіанти, які вже є в мережі. Так ви зможете зрозуміти, що актуально, а що ні. Уникайте довгих конструкцій. Людина погано запам'ятовує довгі фрази. Виняток, якщо вони смішні або креативні. Але часто, чим менше букв, тим краще. Від цифр і тире краще відмовитися, вони ускладнюють сприйняття і люди часто плутаються, коли вводять адресу в рядок пошуку.
 2. Перевірте ім'я на унікальність за допомогою сервісу перевірки. Якщо ім'я зайнято, придумайте інше. Зона PLUS чи не переповнена як інші, тому особливих проблем бути не повинно. Однак якщо виникнуть труднощі з підбором, зверніться до генератора доменів. Сервіс підбере вільний домен з урахуванням ваших побажань.
 3. Заповніть анкету і купуйте додатковий. Поки домен не сплачено, його може викупити інший користувач. Додаткові документи для реєстрації не потрібні, просто вкажіть свої контактні дані.

Реєстрація не займає багато часу і зазвичай відбувається миттєво. Ви отримаєте доступ до домену після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Donuts Реєстр

Доменна зона .PLUS знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .PLUS. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .PLUS.

Відкрита Доменна Зона

PLUS доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Багатомовність

Домен в зоні .PLUS може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .PLUS доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Загальна Доменна зона

.PLUS - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .PLUS і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .PLUS на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Простий Трансфер .PLUS Домену

Трансфер .PLUS домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .PLUS домену за Вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .PLUS. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

.PLUS Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.PLUS' в новий магазин 'new-store.PLUS'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Безкоштовне Блокування .PLUS Домену

Безкоштовне блокування .PLUS домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Покупки & Роздріб

22.99 $/рік
23.99 $/рік
23.49 $/рік
39.99 $/рік
23.96 $/рік
38.99 $/рік
23.99 $/рік
23.99 $/рік
23.99 $/рік
23.99 $/рік
15.69 $/рік
23.49 $/рік
38.99 $/рік
24.69 $/рік
23.99 $/рік
22.99 $/рік
22.49 $/рік
37.99 $/рік
6.99 $/рік
44.99 $/рік
11.99 $/рік