.photography domains

.PHOTOGRAPHY

.PHOTOGRAPHY - Домен верхнього рівня для Фотографії

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .PHOTOGRAPHY

Ціни на домени в зоні .PHOTOGRAPHY

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
15.96 $ 8.69 $/рік
Подовження
 15.96 $/рік
Трансфер
 15.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Rierra.net
Реєстрація
49.99 $/рік

+41.30 $ (+475%)
Подовження
49.99 $/рік

+34.03 $ (+213%)
 
GoDaddy
Реєстрація
14.99 $/рік

+6.30 $ (+72%)
Подовження
27.99 $/рік

+12.03 $ (+75%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
25.00 $/рік

+16.31 $ (+188%)
Подовження
25.00 $/рік

+9.04 $ (+57%)
 
Name.com
Реєстрація
14.99 $/рік

+6.30 $ (+72%)
Подовження
24.99 $/рік

+9.03 $ (+57%)
 
101 Domain
Реєстрація
20.99 $/рік

+12.30 $ (+142%)
Подовження
23.99 $/рік

+8.03 $ (+50%)
 
Domain.com
Реєстрація
9.99 $/рік

+1.30 $ (+15%)
Подовження
21.99 $/рік

+6.03 $ (+38%)
 
Namecheap
Реєстрація
8.98 $/рік

+0.29 $ (+3%)
Подовження
20.88 $/рік

+4.92 $ (+31%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .PHOTOGRAPHY в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження PHOTOGRAPHY домену.
.PHOTOGRAPHY Доступна для Всіх
Знайдіть доменне ім'я, яке вам потрібно, зареєструйте його і починайте зростання бізнесу в інтернеті. Доменна зона .PHOTOGRAPHY доступна всім.
Національні Імена
Домен в .PHOTOGRAPHY зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Проста Реєстрація .PHOTOGRAPHY Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .PHOTOGRAPHY просто, реєстрація .PHOTOGRAPHY домену і заробіток в мережі Інтернет.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Довжина Домену
Довжина домену в зоні .PHOTOGRAPHY знаходиться в межах від 2 до 63 символів.
Термін дії
Домен в зоні .PHOTOGRAPHY можна купити на термін від одного до десяти років.

.PHOTOGRAPHY - загальний домен верхнього рівня, який призначений для сайтів присвячених фотографам і фотографії. .PHOTOGRAPHY який пропонує Regery, допоможе вибудувати онлайн присутність вашого бізнесу в Internet. Домен в доменній зоні PHOTOGRAPHY допоможе бізнесу, організаціям і окремим підприємцям розширити межі свого впливу.

Donuts Доменна Зона

Доменна зона .PHOTOGRAPHY знаходиться під управлінням реєстру Donuts. Це велика компанія під керуванням якої знаходиться більше 300 доменних зон включаючи доменну зону .PHOTOGRAPHY.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .PHOTOGRAPHY відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .PHOTOGRAPHY домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Багатомовність

Домен в зоні .PHOTOGRAPHY може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .PHOTOGRAPHY доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .PHOTOGRAPHY є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .PHOTOGRAPHY і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в PHOTOGRAPHY. домені. Чому ні?

Швидке Перенесення .PHOTOGRAPHY Домену

Перенесення домену .PHOTOGRAPHY до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .PHOTOGRAPHY за Вас безкоштовно.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .PHOTOGRAPHY, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

.PHOTOGRAPHY Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.PHOTOGRAPHY' в новий магазин 'new-store.PHOTOGRAPHY'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Безкоштовне Блокування .PHOTOGRAPHY Домену

Безкоштовне блокування .PHOTOGRAPHY домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Фотографія

15.99 $/рік
15.69 $/рік
15.69 $/рік
3.39 $/рік
10.69 $/рік
11.39 $/рік
10.99 $/рік
10.69 $/рік