.org.mx domains

.ORG.MX

Зареєструвати адресу в доменній зоні .ORG.MX

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .ORG.MX

Ціни на домени в зоні .ORG.MX

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
14.99 $ 12.99 $/рік
Подовження
 19.99 $/рік
Трансфер
 19.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Imena.ua
Реєстрація
84.65 $/рік

+71.66 $ (+552%)
Подовження
84.65 $/рік

+64.66 $ (+323%)
 
EnCirca
Реєстрація
70.00 $/рік

+57.01 $ (+439%)
Подовження
70.00 $/рік

+50.01 $ (+250%)
 
Infomaniak
Реєстрація
55.82 $/рік

+42.83 $ (+330%)
Подовження
55.82 $/рік

+35.83 $ (+179%)
 
NetEarth One
Реєстрація
49.36 $/рік

+36.37 $ (+280%)
Подовження
49.36 $/рік

+29.37 $ (+147%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
47.95 $/рік

+34.96 $ (+269%)
Подовження
47.95 $/рік

+27.96 $ (+140%)
 
101 Domain
Реєстрація
24.99 $/рік

+12.00 $ (+92%)
Подовження
37.99 $/рік

+18.00 $ (+90%)
 
Namecheap
Реєстрація
21.88 $/рік

+8.89 $ (+68%)
Подовження
21.88 $/рік

+1.89 $ (+9%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .ORG.MX в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження ORG.MX домену.
Відкрита Доменна Зона
Домен в зоні .ORG.MX може бути зареєстрований ким завгодно, фізичною особою або корпорацією.
Легка Реєстрація .ORG.MX Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .ORG.MX, легко вибрати вільний .ORG.MX домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Розмір Домену
Довжина .ORG.MX домену повинна бути мінімум 3 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .ORG.MX можна купити на термін від одного до трьох років.

.ORG.MX - доменна зона другого рівня. Використовуються власниками сайтів для представлення своїх інтернет ресурсів жителям Мексики. Реєстрація адреси в зоні ORG.MX може здійснюватися як простими користувачами так, і великими компаніями, незалежно від країни їх проживання. Всі дані про власника адреси в зоні ORG.MX приховані і не відображаються іншим користувачам. Придбане ім'я в доменній зоні ORG.MX можна використовувати відразу ж після його покупки.

Доменна зона ORG.MX, найчастіше використовується компаніями або користувачами, які є резидентами Мексики. У цій зоні переважаючими є офіційні сайти державних органів виконавчої влади, великих організацій, інформаційно-розважальних порталів Мексики.

Реєстрація адреси в доменній зоні ORG.MX дозволить власнику сайту представити свій продукт або послугу не тільки на території Мексики, а й багатьох інших країн, оскільки доменна зона ORG.MX викликає особливий інтерес у всіх жителів Землі.

Відкрита Доменна Зона

ORG.MX доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Національна Доменна зона

Дана доменна зона .ORG.MX - це ccTLD (національна доменна зона). Певний список доменів верхнього рівня, зарезервований країнами, незалежними штатами або територіями. Національні зони найчастіше є двох-символьними. Наприклад, .EU, .US, .UK або .DE. Існує кілька ccTLD, які в даний час використовуються як загальні доменні імена для брендів (gccTLD). Наприклад .CO, .US, .ME, .WS, .GE or .LY

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в ORG.MX. домені. Чому ні?

Простий Трансфер .ORG.MX Домену

Трансфер .ORG.MX домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .ORG.MX домену за Вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .ORG.MX, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

Форвардинг .ORG.MX Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .ORG.MX домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .ORG.MX сайту на новий ресурс.

Швидка система DNS

Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.ORG.MX на новий new-ultra-store.ORG.MX безкоштовно.

Безкоштовне Блокування .ORG.MX Домену

Безкоштовне блокування .ORG.MX домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

Декілька Мов

Реєструвати обране ім'я в зоні .ORG.MX можна рідною або англійською мовою

Інші доменні зони в категорії Мексика

7.89 $/рік
15.99 $/рік
12.99 $/рік