.org domains

.ORG

.ORG - для комерційних і некомерційних організацій і open-source проектів

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .ORG

Ціни на домени в зоні .ORG

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
11.49 $ 10.99 $/рік
Подовження
 11.49 $/рік
Трансфер
 11.49 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Epik
Реєстрація
Подовження
35.00 $/рік

+23.51 $ (+205%)
 
EuroDNS
Реєстрація
23.67 $/рік

+12.68 $ (+115%)
Подовження
23.67 $/рік

+12.18 $ (+106%)
 
GoDaddy
Реєстрація
Подовження
20.99 $/рік

+9.50 $ (+83%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
Подовження
20.00 $/рік

+8.51 $ (+74%)
 
HostGator
Реєстрація
12.95 $/рік

+1.96 $ (+18%)
Подовження
17.99 $/рік

+6.50 $ (+57%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
14.98 $/рік

+3.49 $ (+30%)
 
Google Domains
Реєстрація
12.00 $/рік

+1.01 $ (+9%)
Подовження
12.00 $/рік

+0.51 $ (+4%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .ORG в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження ORG домену.
Відкрита Доменна Зона
Домен в зоні .ORG може бути зареєстрований ким завгодно, фізичною особою або корпорацією.
Підтримка IDN
Забезпечується підтримка IDN, що стане ідеальним рішенням для організацій і компаній.
Проста Реєстрація .ORG Домену
Зареєструвати відповідний домен в .ORG зоні, легко купити .ORG доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .ORG зоні становить від 2 до 63 букв.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .ORG доменного імені становить від одного року до десяти років.
Бізнес Напрямок

Підприємці та компанії різних видів діяльності вибирають домен в зоні .ORG. Доменна зона ORG дуже популярна і може сприяти залученню нових відвідувачів на сайт.

Як швидко і недорого купити домен .ORG

Сьогодні домен org можуть зареєструвати всі бажаючі. Це ім'я з'явилося в 1985 році і не втратило своєї популярності до цих пір. Його використовують школи, різні організації і навіть приватні особи. У нього є багато переваг. Назву своєї організації при реєстрації імені можна писати рідною мовою. Щоб купити домен org необхідно перевірити чи не використовується обране ім'я в даній зоні будь-ким, і оформити замовлення.

Що ще потрібно знати про домен .ОРГ

Клієнтам, які купили домен в зоні org, буде доступна технологія розширення безпеки для системи доменних імен, DNSSEC. Ця функція надійно захищає відвідувачів сайту від зловмисників, які вирішили перенаправити їх на свій фейковий ресурс. Браузери будуть досконально перевіряти автентичність запитів, і блокувати шахрайські сайти.

Підтримує domen .ORG і технологію автоматичного перетворення імені в необхідний формат при його написанні на одному з підтримуваних мов. В системі DNS воно представлено у вигляді punycode, спеціального коду.

На домен орг ціна встановлена ​​вигідна для клієнтів, доступна для всіх. Його покупка коштує стільки ж скільки і продовження, трансфер. Купити його можна на кілька років або один рік. Клієнтам доступна функція безкоштовної перевірки працездатності сайту з різних країн світу. Устаткування дозволяє емулювати візит відвідувача, детально визначати час відгуку і швидкість завантаження. При перевірці задіюються різні протоколи і методи.

Домени .ORG в Regery

Дуже багато організацій, клієнтів, вирішили купити домен в зоні .ОРГ, тому що впевнені у високій якості послуг в Regery і в швидкої, цілодобової підтримки, вирішенні питань будь-якої складності. Інфраструктура сервісу забезпечує високу ступінь безпеки.

У Regery клієнти отримують широкий набір можливостей роботи з доменами за вигідною ціною. Щоб купити домен в зоні орг і керувати ним немає необхідності навчатися, володіти особливими технічними знаннями, вкладати великі гроші. Переконатися у всіх перевагах сервісу можна після простий і швидкої реєстрації.

Afilias Компанія

Доменна зона .ORG знаходиться в управлінні компанією Afilias. Це велика британська організація, яка входить в список найбільших операторів доменних зон. В управлінні перебувають такі популярні зони як: .LA, .ORG, .PRO та інші.

Відкрита Доменна Зона

ORG доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

IDN Підтримка

Доменне ім'я в зоні .ORG може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.

Міжнародна Доменна зона

В рамках міжнародної пошукової видачі відзначається пріоритетність, що робить доменну зону .ORG вигідним вкладенням коштів.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .ORG і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .ORG на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Швидке супроводження трансферу

Процес перенесення ORG домену характеризується відсутністю будь-якого ризику і створюється в декілька кліків.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .ORG і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Форвардинг .ORG Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .ORG домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .ORG сайту на новий ресурс.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .ORG домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.ORG на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Захист від Перенесення .ORG Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .ORG домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Бізнес & Організації

8.79 $/рік
13.89 $/рік
15.99 $/рік
6.96 $/рік
16.99 $/рік
17.49 $/рік
39.99 $/рік
34.99 $/рік
34.99 $/рік
9.39 $/рік
27.19 $/рік
2.29 $/рік
2199.00 $/рік
24.29 $/рік
30.99 $/рік
38.99 $/рік
26.99 $/рік
16.69 $/рік
16.69 $/рік
16.99 $/рік
76.99 $/рік
11.69 $/рік
23.99 $/рік
72.99 $/рік
17.49 $/рік
36.99 $/рік
15.99 $/рік
22.49 $/рік
17.99 $/рік
14.69 $/рік
33.99 $/рік
11.69 $/рік
33.99 $/рік
11.39 $/рік
23.99 $/рік
21.99 $/рік
1.89 $/рік