.nom.ag domains

.NOM.AG

Підібрати доменне ім'я в зоні .NOM.AG

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .NOM.AG

Ціни на домени в зоні .NOM.AG

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
 56.99 $/рік
Подовження
 56.99 $/рік
Трансфер
 56.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Reg.ru
Реєстрація
137.76 $/рік

+80.77 $ (+142%)
Подовження
153.06 $/рік

+96.07 $ (+169%)
 
101 Domain
Реєстрація
75.17 $/рік

+18.18 $ (+32%)
Подовження
90.17 $/рік

+33.18 $ (+58%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .NOM.AG можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Ця зона NOM.AG дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .NOM.AG не містить регіональних обмежень - кожен може мати .NOM.AG домен.
Проста Реєстрація .NOM.AG Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .NOM.AG просто, реєстрація .NOM.AG домену і заробіток в мережі Інтернет.
Розмір Домену
Розмір .NOM.AG домену повинен бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .NOM.AG можна купити на термін від одного до десяти років.

.NOM.AG - доменна зона другого рівня для Антигуа і Барбуди. До 2010 року особам, який не був жителями Колумбії, надавалася можливість реєстрації лише доменного імені третього рівня. З початку 2010 року зареєструвати адреси в зоні .NOM.AG можуть всі бажаючі, незалежно від країни їх проживання.

Реєстрація домену в цій зоні дозволить власнику сайту мотивувати інтернет користувачів відвідати його сайт, і як наслідок, збільшити продажі реалізованої продукції або послуг.

Реєстрація імені в доменній зоні .NOM.AG стане відмінним рішенням для тих, хто реалізує свою продукцію і послуги на території цієї країни. Купити доменне ім'я в зоні .NOM.AG може як простий користувач, так і велика компанія. До числа основних переваг доменної зони .NOM.AG відноситься простота реєстрації, яка не вимагає введення повних паспортних даних.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .NOM.AG відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .NOM.AG ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Доменна зона Країни

Доменна зона .NOM.AG - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .NOM.AG і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в NOM.AG. домені. Чому ні?

Легке Перенесення .NOM.AG Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .NOM.AG до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .NOM.AG і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .NOM.AG на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.NOM.AG, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.NOM.AG, це можливо за допомогою служб Regery.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .NOM.AG домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.NOM.AG на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Захист від Перенесення .NOM.AG Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .NOM.AG домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Антигуа і Барбуда

84.89 $/рік
56.99 $/рік
56.99 $/рік
56.99 $/рік
56.99 $/рік