.net.mx domains

.NET.MX

Вибрати ім'я сайту в доменній зоні .NET.MX

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .NET.MX

Ціни на домени в зоні .NET.MX

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
24.99 $ 15.99 $/рік
Подовження
 24.99 $/рік
Трансфер
 24.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
101 Domain
Реєстрація
25.17 $/рік

+9.18 $ (+57%)
Подовження
38.17 $/рік

+13.18 $ (+53%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .NET.MX можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Довжина Домену
Довжина домену в зоні .NET.MX знаходиться в межах від 2 до 63 символів.
Термін дії
Домен в зоні .NET.MX можна купити на термін від одного до трьох років.
Вимоги
Наступні організації можуть зареєструвати такий домен
  • Постачальник інтернет послуг
  • Постачальник послуг бездротової мережі
  • Постачальник послуг передачі даних
  • Постачальник спеціальних телекомунікаційних послуг

.NET.MX - доменна зона другого рівня. Доменна зона .NET.MX, найчастіше використовується компаніями або користувачами, які є резидентами Мексики. Основним регулятором зони є організація ICANN. Реєстрація домену в зоні .NET.MX стане відмінним рішенням для організацій, що здійснюють свою діяльність на території Мексики.

У цій зоні переважаючими є офіційні сайти державних органів виконавчої влади, великих організацій, інформаційно-розважальних порталів Мексики. Реєстрація адреси в доменній зоні .NET.MX дозволить власнику сайту представити свій продукт або послугу не тільки на території Мексики, а й багатьох інших країн, оскільки доменна зона .NET.MX викликає особливий інтерес у всіх жителів Землі.

Зона .NET.MX була спеціально розроблена для обслуговування користувачів і компаній, основною діяльністю яких є телекомунікаційний бізнес, а також надання інформаційних послуг. Купити домен в зоні. NET.MX можна тільки через акредитованої організації.

Доменна зона Країни

Доменна зона .NET.MX - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .NET.MX і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в NET.MX. домені. Чому ні?

Перенесення .NET.MX Домену

При перенесенні домену NET.MX на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .NET.MX і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .NET.MX на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.NET.MX, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.NET.MX, це можливо за допомогою служб Regery.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .NET.MX домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.NET.MX на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Захист від Перенесення .NET.MX Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .NET.MX домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Мексика

28.99 $/рік
12.99 $/рік
12.99 $/рік
39.99 $/рік