.money domains

.MONEY

Зона .MONEY створена щоб «робити гроші»

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .MONEY

Ціни на домени в зоні .MONEY

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
23.99 $ 5.89 $/рік
Подовження
 23.99 $/рік
Трансфер
 23.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
42.99 $/рік

+37.10 $ (+630%)
Подовження
42.99 $/рік

+19.00 $ (+79%)
 
123 Reg
Реєстрація
41.89 $/рік

+36.00 $ (+611%)
Подовження
41.89 $/рік

+17.90 $ (+75%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+34.11 $ (+579%)
Подовження
40.00 $/рік

+16.01 $ (+67%)
 
OnlyDomains
Реєстрація
39.99 $/рік

+34.10 $ (+579%)
Подовження
39.99 $/рік

+16.00 $ (+67%)
 
Name.com
Реєстрація
9.99 $/рік

+4.10 $ (+70%)
Подовження
37.99 $/рік

+14.00 $ (+58%)
 
Domain.com
Реєстрація
6.99 $/рік

+1.10 $ (+19%)
Подовження
33.99 $/рік

+10.00 $ (+42%)
 
Namecheap
Реєстрація
5.98 $/рік

+0.09 $ (+2%)
Подовження
29.88 $/рік

+5.89 $ (+25%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .MONEY можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .MONEY є глобальною і доступна кожному.
Національні Символи
Доменна зона .MONEY підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Проста Реєстрація .MONEY Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .MONEY просто, реєстрація .MONEY домену і заробіток в мережі Інтернет.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Розмір Домену
Довжина .MONEY домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .MONEY доменного імені становить від одного до десяти років.

Домен MONEY актуальний для тих, хто безпосередньо пов'язаний зі світом фінансів. Це просте і зрозуміле ім'я допоможе залучити нових покупців, інвесторів і т.д. Найменування не має територіальних обмежень, його можна зареєструвати і використовувати в будь-якій точці світу. Купити домен money можуть як фізичні, так і юридичні особи для особистого використання або корпоративних цілей.

Сфера застосування

Найменування в зоні MONEY має тематичну спрямованість і підійде для:

 • Банків
 • Фінансових компаній
 • Кредитних і інвестиційних проектів
 • Фінансових брокерів
 • Консультантів з управління грошовими коштами
 • Блогерів, які зачіпають фінансові теми
 • Податкових консультантів
 • Інвесторів
 • Пенсійних фондів

Переваги

 • Багатофункціональність - ресурс можна адаптувати для різного контенту. Тут можуть бути розміщені особисті сторінки, сайти магазинів, новинні портали, сторінки, присвячені якого-небудь заходу.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Адреса підкреслює зв'язок вашого проекту з грошовою сферою. Таке ім'я відразу кидається в очі і вигідно виділяється на тлі інших найменувань.
 • Вільна реєстрація. Щоб зареєструватися в «зоні грошей» не потрібні ніякі документи. Просто вкажіть свої контактні дані та подайте заявку.

Як зареєструватися в доменній зоні MONEY

Для реєстрації в доменній зоні виконайте наступні дії:

 1. Придумайте креативне ім'я для вашого сайту. Уникайте важких слів і довгих конструкцій. Від тире і цифр краще відмовитися, якщо вони не несуть ніякого смислового або естетичної навантаження. Ці елементи ускладнюють сприйняття, а головне завдання найменування полягає в тому, щоб клієнт його запам'ятав. Підберіть таке ім'я, яке буде підкреслювати специфіку вашої діяльності. Так ви відразу зможете підказати користувачу, що його чекає на сайті. Це дозволить мінімізувати кількість відмов.
 2. Перевірте унікальність комбінації. У цьому вам допоможуть спеціальні сервіси перевірки. Якщо у вас виникнуть складності з підбором найменування, зверніться до генератора доменів. Програма в реальному часі підбере актуальні імена з урахуванням ваших побажань.
 3. Заповніть анкету і подайте заявку на придбання доменного імені. Купуйте додатковий. Поки кошти не переведені на рахунок реєстратора, домен залишається доступний для реєстрації іншими користувачами. Докладати додаткові документи до заявки не потрібно.

Зазвичай реєстрація відбувається миттєво. Ви отримаєте доступ до домену після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Donuts Реєстр

Доменна зона .MONEY знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .MONEY. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .MONEY.

Відкрита Доменна Зона

MONEY доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Багатомовність

Домен в зоні .MONEY може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .MONEY доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Загальна Доменна зона

.MONEY - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в MONEY. домені. Чому ні?

Швидке Перенесення .MONEY Домену

Перенесення домену .MONEY до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .MONEY за Вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .MONEY. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

.MONEY Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.MONEY' в новий магазин 'new-store.MONEY'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .MONEY домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.MONEY на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Захист Трансферу .MONEY Доменного Імені

Захист трансферу .MONEY доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

В даний момент безпеку грає важливу роль в роботі сайтів і для того, щоб сайт працював з безпечного HTTPS протоколу, повинні бути підключені SSL сертифікат. Це може бути безкоштовний SSL сертифікат Comodo на 3 місяці або Let's Encrypt на 3 місяці, а може бути іменитий SSL сертифікат від Thawte до 2 років.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Фінанси

4.89 $/рік
11.39 $/рік
6.96 $/рік
5.89 $/рік
11.39 $/рік
4.86 $/рік
37.99 $/рік
39.99 $/рік
11.39 $/рік
5.89 $/рік
8.69 $/рік
24.69 $/рік
13.69 $/рік
749.99 $/рік
2.99 $/рік
22.49 $/рік
36.69 $/рік
769.99 $/рік
2.99 $/рік
1989.99 $/рік
2.99 $/рік
13.99 $/рік
23.99 $/рік