.media domains

.MEDIA

Доменна зона MEDIA актуальна для ЗМІ і блогерів

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .MEDIA

Ціни на домени в зоні .MEDIA

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
24.98 $ 4.89 $/рік
Подовження
 24.98 $/рік
Трансфер
 24.98 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
NetEarth One
Реєстрація
59.95 $/рік

+55.06 $ (+1126%)
Подовження
59.95 $/рік

+34.97 $ (+140%)
 
GoDaddy
Реєстрація
7.99 $/рік

+3.10 $ (+63%)
Подовження
42.99 $/рік

+18.01 $ (+72%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+35.11 $ (+718%)
Подовження
40.00 $/рік

+15.02 $ (+60%)
 
Name.com
Реєстрація
7.99 $/рік

+3.10 $ (+63%)
Подовження
37.99 $/рік

+13.01 $ (+52%)
 
101 Domain
Реєстрація
31.99 $/рік

+27.10 $ (+554%)
Подовження
36.99 $/рік

+12.01 $ (+48%)
 
Domain.com
Реєстрація
9.99 $/рік

+5.10 $ (+104%)
Подовження
33.99 $/рік

+9.01 $ (+36%)
 
Namecheap
Реєстрація
4.98 $/рік

+0.09 $ (+2%)
Подовження
29.88 $/рік

+4.90 $ (+20%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .MEDIA в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження MEDIA домену.
Відкрита Доменна Зона
Домен в зоні .MEDIA може бути зареєстрований ким завгодно, фізичною особою або корпорацією.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .MEDIA може містити інтернаціональні символи і імена.
Легка Реєстрація .MEDIA Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .MEDIA, легко вибрати вільний .MEDIA домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .MEDIA зоні становить від 2 до 63 букв.
Термін дії
Домен в зоні .MEDIA можна купити на термін від одного року до десяти років.

Домен MEDIA підійде для професійної діяльності компаній, що займаються засобами масової інформації. Це відмінний старт для фрілансерів і блогерів. Тут створюються сайти про музику, мистецтво, новинах, новинки в світі дизайну. Купити домен MEDIA можуть як фізичні, так і юридичні особи. Територіальних обмежень на використання доменної зони немає.

Сфера застосування

Доменна зона актуальна для:

 • Ресурсів про художньому мистецтві.
 • про музику.
 • порталів.
 • про новинки зі світу дизайну, друкованої продукції і т.д.
 • Блогів про мистецтво.
 • Онлайн-галереї або виставки.
 • Сайтів фрілансерів.
 • Студій графічного дизайну і т.д.

Переваги

 • Тематична спрямованість. Доменна зона MEDIA підкреслює зв'язок сайту зі сферою ЗМІ і мистецтва. Користувач за найменуванням може визначити тематику і напрямок вашого порталу. Це підвищує конверсію і скорочує кількість відмов.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Такий домен привертає увагу користувачів і відповідно збільшує трафік. Він вигідно виділяється на тлі інших найменувань. Його легко запам'ятати і в написанні складно помилитися.
 • Вільні місця. Media домен користується попитом в обмеженому середовищі - його використовують для реєстрації сторінок, пов'язаних із засобами масової інформації, мистецтвом. Тому тут ви зможете підібрати собі вільне звучне ім'я.

Реєстрація доменів MEDIA

Щоб приступити до створення сайту, потрібно зареєструвати домен. Для цього необхідно виконати наступні дії:

 1. Вивчіть обрану зону. Ознайомтеся з сайтами конкурентів, це допоможе зорієнтуватися в мережі. Виберіть кращі на ваш погляд варіанти. На їх основі придумайте власне доменне ім'я для майбутнього сайту. Воно повинно бути ємним і лаконічним - не більше трьох слів. Уникайте цифр і тире, якщо вони не несуть особливого смислового або естетичної навантаження. Завдання найменування полягає в тому, щоб користувач його запам'ятав. Чим коротше і яскравіше комбінація, тим легше це зробити.
 2. Перевірте унікальність обраної послідовності. Для цих цілей розроблені спеціальні сервіси перевірки. Якщо вибране вами найменування вже зайнято, можете звернутися до генератора доменів. Ця програма підбере кілька вільних імен в обраній зоні з урахуванням ваших побажань.
 3. Подайте заявку і оплатіть домен. Додаткових документів для отримання домену в зоні media не потрібно. До оплати послуги домен залишається доступним для реєстрації іншими користувачами.


Найменування реєструються після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Donuts Реєстр

Доменна зона .MEDIA знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .MEDIA. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .MEDIA.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .MEDIA відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .MEDIA домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

IDN Підтримка

Доменне ім'я в зоні .MEDIA може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.

Загальна Доменна зона

.MEDIA - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .MEDIA і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш service@yoursite.MEDIA в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на mymail123@gmail.com. З сервісами Regery це легко і просто!

Простий Трансфер .MEDIA Домену

Трансфер .MEDIA домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .MEDIA домену за Вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .MEDIA і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .MEDIA на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.MEDIA, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.MEDIA, це можливо за допомогою служб Regery.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .MEDIA домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.MEDIA на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Захист Трансферу .MEDIA Доменного Імені

Захист трансферу .MEDIA доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Новини & Інформація

3.99 $/рік
15.99 $/рік
5.89 $/рік
38.98 $/рік
8.69 $/рік
5.89 $/рік
15.99 $/рік
4.89 $/рік
2.59 $/рік
12.86 $/рік
12.86 $/рік
5.89 $/рік
10.89 $/рік
52.99 $/рік
11.89 $/рік
916.99 $/рік
11.89 $/рік
11.39 $/рік
2.99 $/рік
539.99 $/рік