.market domains

.MARKET

Домен .MARKET для вдалого виходу на ринок інтернет-комерції

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .MARKET

Ціни на домени в зоні .MARKET

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
23.96 $ 22.99 $/рік
Подовження
 23.96 $/рік
Трансфер
 23.96 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Nic.ua
Реєстрація
50.88 $/рік

+27.89 $ (+121%)
Подовження
50.88 $/рік

+26.92 $ (+112%)
 
GoDaddy
Реєстрація
47.47 $/рік

+24.48 $ (+106%)
Подовження
47.47 $/рік

+23.51 $ (+98%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+17.01 $ (+74%)
Подовження
40.00 $/рік

+16.04 $ (+67%)
 
Name.com
Реєстрація
36.99 $/рік

+14.00 $ (+61%)
Подовження
36.99 $/рік

+13.03 $ (+54%)
 
101 Domain
Реєстрація
31.17 $/рік

+8.18 $ (+36%)
Подовження
36.17 $/рік

+12.21 $ (+51%)
 
Domain.com
Реєстрація
33.99 $/рік

+11.00 $ (+48%)
Подовження
33.99 $/рік

+10.03 $ (+42%)
 
Namecheap
Реєстрація
27.06 $/рік

+4.07 $ (+18%)
Подовження
29.06 $/рік

+5.10 $ (+21%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .MARKET в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження MARKET домену.
Національні Імена
Домен в .MARKET зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Легка Реєстрація .MARKET Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .MARKET, легко вибрати вільний .MARKET домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Домену
Довжина домену в зоні .MARKET знаходиться в межах від 2 до 63 символів.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації MARKET домену - 1 рік, максимальний - десять років.

Домен MARKET підійде комерційним проектам будь-якої спрямованості. Це відмінне рішення для нових торгових платформ і великих компаній, які вирішили розширити продажу в інтернет середовищі. Тут немає територіальних обмежень, тому найменування можна зареєструвати і використовувати в будь-якій точці світу. Купити домен MARKET можуть як фізичні, так і юридичні особи для особистого використання або корпоративних цілей.

Сфера застосування

Доменна зона актуальна для:

 • Торгових майданчиків різного профілю
 • Фермерських ринків
 • Вуличних ярмарків
 • Фондових брокерів і аналітиків

Обмежень на специфіку товару немає. Через сайт ви зможете продавати електроніку, побутову техніку, одяг і т.д.

Переваги

 • Тематична спрямованість. Домени MARKET підкреслюють зв'язок сайту з комерційною стороною світу. Користувач за найменуванням може визначити тематику і напрямок вашого порталу. Особливо, якщо в найменування ви вкажете, що продаєте. Наприклад, textile.market, craft.market або wholesale.market. Це підвищує конверсію і скорочує кількість відмов.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Такий домен привертає увагу користувачів і відповідно збільшує трафік. Він кидається в очі і легко запам'ятовується. Його значення зрозуміло навіть людям, далеким від англійської мови.
 • Вільні місця. Найменування чітко направлено на комерційні проекти, тому конкуренції з боку некомерційних сайтів ви тут не зустрінете. Доменна зона має велику кількість доступних для реєстрації найменувань.

Як зареєструвати domain market

Щоб перейти до створення сайту, потрібно зареєструвати домен. Для цього виконайте такі дії:

 1. Придумайте яскраве і гучне найменування. Відмовтеся від довгих конструкцій, цифр і тире. Важливо щоб користувач міг легко прочитати адресу та запам'ятати його. Чим коротше і яскравіше комбінація, тим легше це зробити. В ідеалі, найменування повинно відображати специфіку вашого бізнесу. Оптимальний розмір імені до 3-х слів. Цифри і тире допустимі, тільки якщо вони несуть смислове або естетичну навантаження. Адекватно складене ім'я підвищить ваші шанси на успішне просування. З ним ви зможете залучити більше активної цільової аудиторії.
 2. Оцініть унікальність обраної комбінації. Для цих цілей розроблені спеціальні сервіси перевірки. Якщо вибране вами найменування вже зайнято, можете звернутися до генератора доменів. Ця програма підбере кілька вільних імен в обраній зоні з урахуванням ваших побажань.
 3. Заповніть анкету і подайте заявку. Додаткових документів для отримання домену не потрібно. До оплати послуги домен залишається доступним для реєстрації іншими користувачами.

Зазвичай реєстрації в доменній зоні market відбувається миттєво. Ви отримаєте доступ до домену після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Donuts Доменна Зона

Доменна зона .MARKET знаходиться під управлінням реєстру Donuts. Це велика компанія під керуванням якої знаходиться більше 300 доменних зон включаючи доменну зону .MARKET.

Відкрита Доменна Зона

MARKET доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

IDN Підтримка

Доменне ім'я в зоні .MARKET може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.

Міжнародна Доменна зона

В рамках міжнародної пошукової видачі відзначається пріоритетність, що робить доменну зону .MARKET вигідним вкладенням коштів.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .MARKET і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .MARKET на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Швидке Перенесення .MARKET Домену

Перенесення домену .MARKET до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .MARKET за Вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .MARKET. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

Форвардинг .MARKET Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .MARKET домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .MARKET сайту на новий ресурс.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .MARKET домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.MARKET на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Захист Трансферу .MARKET Доменного Імені

Захист трансферу .MARKET доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Покупки & Роздріб

22.99 $/рік
23.99 $/рік
23.49 $/рік
5.89 $/рік
23.99 $/рік
23.99 $/рік
23.99 $/рік
23.99 $/рік
15.69 $/рік
23.99 $/рік
23.49 $/рік
38.99 $/рік
23.99 $/рік
23.99 $/рік
22.49 $/рік
37.99 $/рік
25.99 $/рік
44.99 $/рік
11.99 $/рік