.ind.in domains

.IND.IN

Купити домен в зоні .IND.IN

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .IND.IN

Ціни на домени в зоні .IND.IN

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
6.69 $ 5.56 $/рік
Подовження
 6.69 $/рік
Трансфер
 5.56 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Epik
Реєстрація
10.75 $/рік

+5.19 $ (+93%)
Подовження
35.00 $/рік

+28.31 $ (+423%)
 
EuroDNS
Реєстрація
21.29 $/рік

+15.73 $ (+283%)
Подовження
21.29 $/рік

+14.60 $ (+218%)
 
Name.com
Реєстрація
7.99 $/рік

+2.43 $ (+44%)
Подовження
12.99 $/рік

+6.30 $ (+94%)
 
Hostinger
Реєстрація
9.17 $/рік

+3.61 $ (+65%)
Подовження
10.17 $/рік

+3.48 $ (+52%)
 
GoDaddy
Реєстрація
8.99 $/рік

+3.43 $ (+62%)
Подовження
9.99 $/рік

+3.30 $ (+49%)
 
BigRock
Реєстрація
5.59 $/рік

+0.03 $ (+1%)
Подовження
7.89 $/рік

+1.20 $ (+18%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
7.50 $/рік

+1.94 $ (+35%)
Подовження
7.50 $/рік

+0.81 $ (+12%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Правила Продовження
Домен в доменній зоні .IND.IN можна продовжити коли завгодно, але до терміну закінчення домену.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .IND.IN є глобальною і доступна кожному.
Легка Реєстрація .IND.IN Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .IND.IN, легко вибрати вільний .IND.IN домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Розмір Домену
Розмір .IND.IN домену повинен бути мінімум 3 і максимум 63 символи.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .IND.IN доменного імені становить від одного року до десяти років.

.IND.IN - національний домен другого рівня для Індії. Доменна зона .IND.IN стала доступною власникам сайтів з кінця 1990 року. Купити ім'я сайту в зоні .IND.IN може як фізична, так і юридична особа, незалежно від країни, в якій воно знаходиться.
Доменна зона .IND.IN адмініструється організацією INRegistry і знаходиться під управлінням компанії NIXI - Національної інтернет-біржі Індії. Адміністратор INRegistry був призначений урядом Індії. З 2009 року реєстрація доменних імен .IND.IN адмініструється компанією Network Information Center - India. Доменне ім'я .IND.IN дуже популярно серед жителів Індії, що в свою чергу дозволяє дуже швидко залучити велику кількість цільових користувачів до свого проекту.

Домен в зоні .IND.IN сам по собі непогано звучить, завдяки своїй стислості. Якщо назвати сайт відповідним ім'ям, то можна буде отримати хороший приплив відвідувачів.

Доменне ім'я з .IND.IN стане відмінним рішенням для власників інтернет проектів різного спрямування. Завдяки доменній зоні .IND.IN можна залучити користувачів з багатьох країн світу.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .IND.IN відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .IND.IN домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Доменна зона Країни

Доменна зона .IND.IN - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .IND.IN на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Швидке Перенесення .IND.IN Домену

Перенесення домену .IND.IN до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .IND.IN за Вас безкоштовно.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .IND.IN. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .IND.IN на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.IND.IN, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.IND.IN, це можливо за допомогою служб Regery.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .IND.IN домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.IND.IN на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Безкоштовне Блокування .IND.IN Домену

Безкоштовне блокування .IND.IN домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.