.gold domains

.GOLD

Зона .GOLD - підкресліть зв'язок з ювелірними виробами

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .GOLD

Ціни на домени в зоні .GOLD

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
74.99 $ 72.99 $/рік
Подовження
 74.99 $/рік
Трансфер
 72.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
153.89 $/рік

+80.90 $ (+111%)
Подовження
153.89 $/рік

+78.90 $ (+105%)
 
Reg.ru
Реєстрація
81.28 $/рік

+8.29 $ (+11%)
Подовження
135.83 $/рік

+60.84 $ (+81%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
130.00 $/рік

+57.01 $ (+78%)
Подовження
130.00 $/рік

+55.01 $ (+73%)
 
101 Domain
Реєстрація
90.17 $/рік

+17.18 $ (+24%)
Подовження
110.17 $/рік

+35.18 $ (+47%)
 
Domain.com
Реєстрація
99.99 $/рік

+27.00 $ (+37%)
Подовження
99.99 $/рік

+25.00 $ (+33%)
 
Name.com
Реєстрація
99.99 $/рік

+27.00 $ (+37%)
Подовження
99.99 $/рік

+25.00 $ (+33%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
81.06 $/рік

+6.07 $ (+8%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .GOLD в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження GOLD домену.
Відкрита Доменна Зона
Домен в зоні .GOLD може бути зареєстрований ким завгодно, фізичною особою або корпорацією.
Національні Імена
Домен в .GOLD зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Легка Реєстрація .GOLD Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .GOLD, легко вибрати вільний .GOLD домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .GOLD зоні становить від 2 до 63 букв.
Термін дії
Домен в зоні .GOLD можна купити на термін від одного року до десяти років.

Реєстрація доменного імені GOLD

Це новий міжнародний домен верхнього рівня, який працює з 2015 року. В його межах залишається багато імен, які привертають увагу. Реєструйте домен GOLD - отримаєте можливість розширити клієнтську аудиторію, привернути більше уваги до пропонованого продукту. Скористайтеся консультацією менеджера компанії Regery і замовте домен у зазначеній зоні.

Переваги доменної зони

Реєстрація домену gold здійснюється миттєво, а його ім'я говорить саме за себе - золото не може бути дешевим. Відвідуючи сайт вашого підприємства, клієнт підсвідомо буде підготовлений до його наповнення. Скупка, колекціонування дорогих речей і коштовностей, банківські послуги, ювелірне виробництво - підкреслити статус діяльності компанії допоможе виразне доменне ім'я.

Реєстрація дозволена приватним особам і компаніям. Домен в зоні GOLD вигідний з тієї причини, що його назва відома і зрозуміло в усьому світі. Розширення допомагає у формуванні аудиторії, підкресленні професійного інтересу. Так як ця доменна зона є інтернаціональною, для складання імені підійдуть символи латиниці, а також інших мов. Інформація про вартість реєстрації, перенесення домену, його продовження або відновлення знаходиться на сайті компанії-реєстратора. Довжина імені може коливатися в межах 2 -128 символів. Зареєструвати доменне ім'я можна на період від 1 року до 10 років.

Кому підійде?

Купити домен GOLD можуть всі бажаючі, хто відносить свою діяльність до ювелірних виробів. Фахівці компанії-реєстратора Regery допоможуть у виборі імені наступними категоріями клієнтів:

  • Фінансовим установам.
  • Професійним оцінювачам.
  • Торговим точкам, які займаються продажем ювелірних виробів.
  • Виробничим ювелірним компаніям.
  • Кожному, хто прагне підкреслити високий рівень послуг, що надаються.

Доменна зона GOLD являє собою відмінне місце для розміщення сайтів компаній, діяльність яких має відношення до ювелірних прикрас. Звертайтеся до менеджерів компанії-реєстратора і отримаєте детальну консультацію з питань вибору і покупки імені в зазначеному розширенні. Купуючи ім'я в цій доменній зоні, ви підкреслюєте статус підприємства, залучаєте більше клієнтів і збільшуєте прибуток.

Donuts Доменна Зона

Доменна зона .GOLD знаходиться під управлінням реєстру Donuts. Це велика компанія під керуванням якої знаходиться більше 300 доменних зон включаючи доменну зону .GOLD.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .GOLD відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .GOLD ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Багатомовність

Домен в зоні .GOLD може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .GOLD доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Міжнародна Доменна зона

В рамках міжнародної пошукової видачі відзначається пріоритетність, що робить доменну зону .GOLD вигідним вкладенням коштів.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали & Повідомлення

Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .GOLD або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш service@yoursite.GOLD в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на mymail123@gmail.com. З сервісами Regery це легко і просто!

Легке Перенесення .GOLD Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .GOLD до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .GOLD. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

.GOLD Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.GOLD' в новий магазин 'new-store.GOLD'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .GOLD домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.GOLD на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Безкоштовне Блокування .GOLD Домену

Безкоштовне блокування .GOLD домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Мода & Стиль

23.99 $/рік
23.99 $/рік
38.99 $/рік
23.99 $/рік
38.99 $/рік
39.69 $/рік
38.99 $/рік
22.99 $/рік
72.99 $/рік
38.99 $/рік
23.99 $/рік
23.99 $/рік
11.39 $/рік
22.49 $/рік
27.69 $/рік
8699.99 $/рік
33.99 $/рік
27.49 $/рік
16.69 $/рік