.football domains

.FOOTBALL

Доменне ім'я в зоні FOOTBALL для футбольних клубів, спортсменів і тренерів

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .FOOTBALL

Ціни на домени в зоні .FOOTBALL

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
15.96 $ 15.69 $/рік
Подовження
 15.96 $/рік
Трансфер
 15.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Imena.ua
Реєстрація
30.23 $/рік

+14.54 $ (+93%)
Подовження
30.23 $/рік

+14.27 $ (+89%)
 
GoDaddy
Реєстрація
29.73 $/рік

+14.04 $ (+89%)
Подовження
29.73 $/рік

+13.77 $ (+86%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
25.00 $/рік

+9.31 $ (+59%)
Подовження
25.00 $/рік

+9.04 $ (+57%)
 
101 Domain
Реєстрація
19.17 $/рік

+3.48 $ (+22%)
Подовження
22.17 $/рік

+6.21 $ (+39%)
 
Name.com
Реєстрація
21.99 $/рік

+6.30 $ (+40%)
Подовження
21.99 $/рік

+6.03 $ (+38%)
 
Namecheap
Реєстрація
19.06 $/рік

+3.37 $ (+21%)
Подовження
21.06 $/рік

+5.10 $ (+32%)
 
Domain.com
Реєстрація
19.99 $/рік

+4.30 $ (+27%)
Подовження
19.99 $/рік

+4.03 $ (+25%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .FOOTBALL в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження FOOTBALL домену.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .FOOTBALL є глобальною і доступна кожному.
Національні Імена
Домен в .FOOTBALL зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Проста Реєстрація .FOOTBALL Домену
Зареєструвати відповідний домен в .FOOTBALL зоні, легко купити .FOOTBALL доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.
Довжина Доменного Імені
Довжина домену в .FOOTBALL просторі становить від 2 до 63 букв.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .FOOTBALL доменного імені становить від одного до десяти років.

Домен .FOOTBALL

Ще не придумано поки такий вид спорту, який своєю популярністю міг би затьмарити футбол. Звучний домен FOOTBALL створений спеціально для сайтів футбольних клубів і команд, тематичних порталів та інших інформаційних ресурсів, своєю діяльністю пов'язаних з великим спортом.

Кілька слів про домен

Доменне ім'я доступно користувачам з 2015 року. Спортивна тематика дозволяє клієнтам створити сайт, вцілому присвячений футболу. Цей сектор Всесвітньої павутини є міжнародною зоною, зареєструватися в якій можуть: професійні гравці; профільні ЗМІ; власники футбольних полів; вболівальники і тренери; виробники і торговці спортивною екіпіровкою.

Термін дії імені коливається від 1 до 10 років. Періодпільгового продовження становить 40 днів, тоді як період пільгового видалення - 5 днів. Термін відновлення становить 30 днів. Окремо наголошується можливість приховати персональні дані, відсутність обмежень.

Переваги доменної зони .FOOTBALL

Реєстрація доменів FOOTBAL ідеально підійде для ведення персональних сторінок членів тренерського складу, гравців, блогів спортивних оглядачів та журналістів, форумів уболівальників. Стати володарем привабливого імені у зазначеній зоні можуть різні ресурси, люди, а також компанії, що реалізують спортивну екіпіровку. Domain football вказує на профіль і призначення сайту, його тематику.

Доменне ім'я в зоні football є ім'я верхнього рівня, що служить для сайтів, присвячених найбільш популярному в світі спортивного змагання. Переваги покупки домену .FOOTBALL:

  • Ім'я складається в тому числі з букв кирилиці.
  • Можливість продовжити домен .football в будь-який зручний час (до закінчення терміну дії).
  • Вибір гучного імені серед доступних.
  • Тривалий реєстраційний період - від 1 до 10 років.
  • Приховування Whois Контактів.
  • Розмір домену - від 2 до 63 символів.
  • Доменна зона доступна всім бажаючим, обмеження відсутні.

Особливість домену - в можливості створити ресурс зі спортивною тематикою, присвячений не тільки класичного футболу. Так, сайт може мати спрямованість американського футболу, який володіє неймовірною популярністю в США. Даний вид спорту також має чималу кількість фанатів, шанувальників в Північній Америці. Футбольні команди, клуби, зірки і регулярно проводяться чемпіонати - все це заслуговує на увагу уболівальників, які потребують актуальної інформації.

Тематичну інформацію про результати матчів і майбутні події сьогодні частіше дізнаються з мережі Інтернет. Правильно проведена пошукова оптимізація дозволяє підняти позиції сайту зі спортивним ухилом в верхні рядки пошукової видачі. Співробітники компанії-реєстратора Regery допоможуть в питанні реєстрація доменного імені в зоні .FOOTBALL.

Donuts Реєстр

Доменна зона .FOOTBALL знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .FOOTBALL. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .FOOTBALL.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .FOOTBALL відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .FOOTBALL домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Багатомовність

Домен в зоні .FOOTBALL може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .FOOTBALL доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .FOOTBALL є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .FOOTBALL і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .FOOTBALL на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Швидке супроводження трансферу

Процес перенесення FOOTBALL домену характеризується відсутністю будь-якого ризику і створюється в декілька кліків.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .FOOTBALL, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .FOOTBALL на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.FOOTBALL, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.FOOTBALL, це можливо за допомогою служб Regery.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Захист від Перенесення .FOOTBALL Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .FOOTBALL домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Спорт

23.99 $/рік
38.99 $/рік
23.99 $/рік
38.99 $/рік
38.99 $/рік
15.69 $/рік
15.69 $/рік
23.99 $/рік
38.99 $/рік
23.99 $/рік
9.39 $/рік
18.69 $/рік
9.69 $/рік
23.49 $/рік
11.49 $/рік
22.49 $/рік
11.49 $/рік
5.99 $/рік
22.49 $/рік
22.49 $/рік
34.99 $/рік
339.99 $/рік