.dnepropetrovsk.ua domains

.DNEPROPETROVSK.UA

.DNEPROPETROVSK.UA (.DP.UA, .DNIPROPETROVSK.UA) - відмінний вибір для онлайн присутності в місті Дніпропетровськ, Україна

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .DNEPROPETROVSK.UA

Ціни на домени в зоні .DNEPROPETROVSK.UA

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
5.39 $ 4.99 $/рік
Подовження
 5.39 $/рік
Трансфер
 5.39 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Regtons
Реєстрація
5.99 $/рік

+1.00 $ (+20%)
Подовження
5.99 $/рік

+0.60 $ (+11%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .DNEPROPETROVSK.UA в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження DNEPROPETROVSK.UA домену.
Відкрита Доменна Зона
Домен в зоні .DNEPROPETROVSK.UA може бути зареєстрований ким завгодно, фізичною особою або корпорацією.
Національні Імена
Домен в .DNEPROPETROVSK.UA зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Легка Реєстрація .DNEPROPETROVSK.UA Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .DNEPROPETROVSK.UA, легко вибрати вільний .DNEPROPETROVSK.UA домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Домену
Довжина домену в зоні .DNEPROPETROVSK.UA знаходиться в межах від 2 до 63 символів.
Терміни Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації домену в зоні .DNEPROPETROVSK.UA - 1 рік, максимальний - 1 рік.

Доменна зона .DNEPROPETROVSK.UA це відмінним вибір для компаній, приватних осіб і організацій, які розташовуються в місті Дніпропетровськ, Україна. Дане ім'я відкрито для реєстрації для всіх і не вимагає попередньої реєстрації торгової марки або наявності зареєстрованої юридичної особи.

Процес реєстрації домену в зоні .DNEPROPETROVSK.UA включає в себе автоматичне резервування доменного імені в зоні .DP.UA, .DNIPROPETROVSK.UA.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .DNEPROPETROVSK.UA відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .DNEPROPETROVSK.UA домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Підтримка IDN

Доменна зона .DNEPROPETROVSK.UA підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.

Доменна зона Країни

Доменна зона .DNEPROPETROVSK.UA - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в DNEPROPETROVSK.UA. домені. Чому ні?

Перенесення .DNEPROPETROVSK.UA Домену

При перенесенні домену DNEPROPETROVSK.UA на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .DNEPROPETROVSK.UA і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Форвардинг .DNEPROPETROVSK.UA Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .DNEPROPETROVSK.UA домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .DNEPROPETROVSK.UA сайту на новий ресурс.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Захист від Перенесення .DNEPROPETROVSK.UA Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .DNEPROPETROVSK.UA домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Україна

36.99 $/рік
7.49 $/рік
4.99 $/рік
4.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
7.99 $/рік
7.99 $/рік
4.99 $/рік
4.89 $/рік
6.49 $/рік
6.99 $/рік
0.99 $/рік
6.49 $/рік
6.49 $/рік
8.89 $/рік
6.49 $/рік
6.49 $/рік
7.99 $/рік
4.99 $/рік
7.99 $/рік
4.29 $/рік
4.99 $/рік
4.29 $/рік
4.99 $/рік
4.99 $/рік
5.99 $/рік
5.29 $/рік
5.49 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік