.com domains

.COM

.COM - одна з найпопулярніших доменних зон

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .COM

Ціни на домени в зоні .COM

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
8.86 $ 8.79 $/рік
Подовження
 8.86 $/рік
Трансфер
 8.79 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
11.99 $/рік

+3.20 $ (+36%)
Подовження
18.99 $/рік

+10.13 $ (+114%)
 
EuroDNS
Реєстрація
18.95 $/рік

+10.16 $ (+116%)
Подовження
18.95 $/рік

+10.09 $ (+114%)
 
HostGator
Реєстрація
12.95 $/рік

+4.16 $ (+47%)
Подовження
17.99 $/рік

+9.13 $ (+103%)
 
Gandi.net
Реєстрація
15.50 $/рік

+6.71 $ (+76%)
Подовження
15.50 $/рік

+6.64 $ (+75%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
10.00 $/рік

+1.21 $ (+14%)
Подовження
15.00 $/рік

+6.14 $ (+69%)
 
Namecheap
Реєстрація
8.88 $/рік

+0.09 $ (+1%)
Подовження
12.98 $/рік

+4.12 $ (+47%)
 
Google Domains
Реєстрація
12.00 $/рік

+3.21 $ (+37%)
Подовження
12.00 $/рік

+3.14 $ (+35%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .COM в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження COM домену.
Відкрита Доменна Зона
Домен в зоні .COM може бути зареєстрований ким завгодно, фізичною особою або корпорацією.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .COM може містити інтернаціональні символи і імена.
Легка Реєстрація .COM Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .COM, легко вибрати вільний .COM домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.
Розмір Домену
Довжина .COM домену повинна бути мінімум 3 і максимум 63 символи.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .COM доменного імені становить від одного до десяти років.
Неймовірно Популярна

Дуже популярна доменна зона .COM для Вас, Вашого бізнесу або організації. Одна з найпопулярніших в світі

Домен .COM з'явився ще в епоху зародження інтернету - в 80-х роках, - і згодом став його своєрідним «символом». Спочатку його використовували виключно в комерційних цілях (com - скорочення від commercial), проте з плином часу сфера реєстрації домена com була істотно розширена. На сьогоднішній день переважна більшість зареєстрованих в світі сайтів мають закінчення com, а їх число становить більше ста мільйонів.

Домен .COM: деякі тонкощі

Природно, популярність домену має і свої мінуси: численність реєстрацій привела до того, що сьогодні не так вже й просто підібрати гарне й оригінальне ім'я, яке не було використано раніше. Однак фактично це єдиний недолік.

Як перевага можна виділити «помітність» в пошукових системах (незалежно від географічного розташування). Крім того, домен .com порівняно недорого коштує; всі його «конкуренти», що мають близький рівень довіри, суттєво дорожче.

Ще один вагомий плюс - універсальність. Домен .com підходить для ресурсу будь-якої спрямованості (це може бути індивідуальний блог, сайт невеликої компанії або величезної корпорації). Лаконічний і знайомий усім, він незмінно викликає у користувачів довіру, а сайт з таким доменом завжди легко запам'ятовується.

Пропозиція доменів .COM в Regery

Фактично реєстрація практично займає мінімум часу: процедура відбувається практично миттєво. Від вас вимагається лише вибрати вільний в зоні com домен, після чого перейти до його оформлення. Наша компанія надає всі можливості в цій сфері і відрізняється від конкурентів безліч переваг, які ми перерахували на даній сторінці.

Особливу увагу приділимо питання цін: вартість домену com порівняно невисока; ми не вимагаємо космічних сум, орієнтуючись на широку аудиторію. Серед інших переваг: простота управління, можливість консультації, висока надійність (домен .com чи потребує похвалах: його переваги відомі всьому світу).

Якщо ви хочете купити домен com, ми будемо раді співпраці! При необхідності ви завжди можете уточнити ваші моменти по телефону, вказаним у відповідному розділі.

Відкрита Доменна Зона

COM доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

IDN Підтримка

Доменне ім'я в зоні .COM може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .COM є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .COM або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш service@yoursite.COM в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на mymail123@gmail.com. З сервісами Regery це легко і просто!

Легке Перенесення .COM Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .COM до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .COM, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

Безкоштовна Переадресація Домену

Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .COM на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.COM, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.COM, це можливо за допомогою служб Regery.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Захист Трансферу .COM Доменного Імені

Захист трансферу .COM доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

В даний момент безпеку грає важливу роль в роботі сайтів і для того, щоб сайт працював з безпечного HTTPS протоколу, повинні бути підключені SSL сертифікат. Це може бути безкоштовний SSL сертифікат Comodo на 3 місяці або Let's Encrypt на 3 місяці, а може бути іменитий SSL сертифікат від Thawte до 2 років.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Бізнес & Організації

10.99 $/рік
13.89 $/рік
15.99 $/рік
6.96 $/рік
16.99 $/рік
17.49 $/рік
39.99 $/рік
34.99 $/рік
34.99 $/рік
9.39 $/рік
27.19 $/рік
2.29 $/рік
2199.00 $/рік
24.29 $/рік
30.99 $/рік
38.99 $/рік
26.99 $/рік
16.69 $/рік
16.69 $/рік
16.99 $/рік
76.99 $/рік
11.69 $/рік
23.99 $/рік
72.99 $/рік
17.49 $/рік
36.99 $/рік
15.99 $/рік
22.49 $/рік
17.99 $/рік
14.69 $/рік
33.99 $/рік
11.69 $/рік
33.99 $/рік
11.39 $/рік
23.99 $/рік
21.99 $/рік
1.89 $/рік