.co.bz domains

.CO.BZ

Підібрати доменне ім'я в зоні CO.BZ

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .CO.BZ

Ціни на домени в зоні .CO.BZ

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
39.99 $ 38.99 $/рік
Подовження
 39.99 $/рік
Трансфер
 38.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Reg.ru
Реєстрація
42.64 $/рік

+3.65 $ (+9%)
Подовження
49.73 $/рік

+9.74 $ (+24%)
 
Namecheap
Реєстрація
46.06 $/рік

+7.07 $ (+18%)
Подовження
46.06 $/рік

+6.07 $ (+15%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .CO.BZ в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження CO.BZ домену.
Ця зона CO.BZ дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .CO.BZ не містить регіональних обмежень - кожен може мати .CO.BZ домен.
Легка Реєстрація .CO.BZ Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .CO.BZ, легко вибрати вільний .CO.BZ домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Розмір Домену
Розмір .CO.BZ домену повинен бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації CO.BZ домену - 1 рік, максимальний - десять років.

CO.BZ - національний домен другого рівня для Белізу.

Сьогодні адреси, зареєстровані в зоні CO.BZ використовується, як правило, великими компаніями для їх корпоративних сайтів. Основним адміністратором зони є організація ICANN.

На початку 2000 року концерн UMLTD робив всілякі спроби заборонити створення доменної зони CO.BZ. Для цього організація подала в суд на компанію ICANN. Основним аргументом подібних дій стало те, що на думку фахівців компанії UMLTD поява зони CO.BZ призведе до виникнення недобросовісної конкуренції. Однак суд не задовольнив позов UMLTD і доменна зона CO.BZ стала доступною користувачам вже спочатку 2001 року.

Реєстрація домену в зоні CO.BZ стане відмінним рішенням для організацій, що здійснюють свою діяльність як в сфері туризму, так і багатьох інших напрямках.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .CO.BZ відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .CO.BZ ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Доменна зона Країни

Доменна зона .CO.BZ - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .CO.BZ або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в CO.BZ. домені. Чому ні?

Простий Трансфер .CO.BZ Домену

Трансфер .CO.BZ домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .CO.BZ домену за Вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .CO.BZ і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

.CO.BZ Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.CO.BZ' в новий магазин 'new-store.CO.BZ'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Захист від Перенесення .CO.BZ Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .CO.BZ домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

В даний момент безпеку грає важливу роль в роботі сайтів і для того, щоб сайт працював з безпечного HTTPS протоколу, повинні бути підключені SSL сертифікат. Це може бути безкоштовний SSL сертифікат Comodo на 3 місяці або Let's Encrypt на 3 місяці, а може бути іменитий SSL сертифікат від Thawte до 2 років.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Беліз

18.99 $/рік
38.99 $/рік
38.99 $/рік
11.99 $/рік