.co.at domains

.CO.AT

Будуємо бізнес з доменною зоною .CO.AT

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .CO.AT

Ціни на домени в зоні .CO.AT

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
12.99 $ 10.69 $/рік
Подовження
 12.99 $/рік
Трансфер
 1.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Reg.ru
Реєстрація
31.59 $/рік

+20.90 $ (+196%)
Подовження
37.73 $/рік

+24.74 $ (+190%)
 
101 Domain
Реєстрація
30.17 $/рік

+19.48 $ (+182%)
Подовження
25.17 $/рік

+12.18 $ (+94%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Відкрита Доменна Зона
Домен в зоні .CO.AT може бути зареєстрований ким завгодно, фізичною особою або корпорацією.
Національні Імена
Домен в .CO.AT зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Проста Реєстрація .CO.AT Домену
Зареєструвати відповідний домен в .CO.AT зоні, легко купити .CO.AT доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Довжина Доменного Імені
Довжина домену в .CO.AT просторі становить від 2 до 63 букв.
Період Реєстрації
Реєстраційний період .CO.AT доменного імені становить 1 рік.

.CO.AT є доменом другого рівня. Був спеціально створений для власників сайтів, що просувають свій бізнес на території Австрії. Зареєструвати адресу в доменній зоні .CO.AT може як простий користувач, так і велика компанія. Є можливість реєстрації необмеженої кількості імен другого рівня.

Управління доменною зоною .CO.AT здійснює компанія NIC.AT. Реєстрація імені в доменній зоні CO.AT вимагає, щоб адреса утримував щонайменше три букви.

Купити домен в зоні CO.AT можуть власники сайтів, зміст яких не суперечить чинному законодавству Австрії. Реєстрація адреси в зоні CO.AT може стати відмінним рішенням для організацій, що здійснюють видобуток срібла, які виробляють ювелірні вироби.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .CO.AT відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .CO.AT ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Багатомовність

Домен в зоні .CO.AT може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .CO.AT доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Національна Доменна зона

Дана доменна зона .CO.AT - це ccTLD (національна доменна зона). Певний список доменів верхнього рівня, зарезервований країнами, незалежними штатами або територіями. Національні зони найчастіше є двох-символьними. Наприклад, .EU, .US, .UK або .DE. Існує кілька ccTLD, які в даний час використовуються як загальні доменні імена для брендів (gccTLD). Наприклад .CO, .US, .ME, .WS, .GE or .LY

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали & Повідомлення

Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .CO.AT або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш service@yoursite.CO.AT в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на mymail123@gmail.com. З сервісами Regery це легко і просто!

Перенесення .CO.AT Домену

При перенесенні домену CO.AT на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .CO.AT, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

.CO.AT Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.CO.AT' в новий магазин 'new-store.CO.AT'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Швидка система DNS

Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.CO.AT на новий new-ultra-store.CO.AT безкоштовно.

Захист Трансферу .CO.AT Доменного Імені

Захист трансферу .CO.AT доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Декілька Мов

Реєструвати обране ім'я в зоні .CO.AT можна рідною або англійською мовою

Інші доменні зони в категорії Австрія

10.69 $/рік
10.69 $/рік
32.99 $/рік
31.89 $/рік