.capital domains

.CAPITAL

.CAPITAL - ідеальна доменна зона для фінансових сайтів

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .CAPITAL

Ціни на домени в зоні .CAPITAL

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
39.99 $ 38.99 $/рік
Подовження
 39.99 $/рік
Трансфер
 39.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
82.94 $/рік

+43.95 $ (+113%)
Подовження
82.94 $/рік

+42.95 $ (+107%)
 
Reg.ru
Реєстрація
43.40 $/рік

+4.41 $ (+11%)
Подовження
74.10 $/рік

+34.11 $ (+85%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
70.00 $/рік

+31.01 $ (+80%)
Подовження
70.00 $/рік

+30.01 $ (+75%)
 
Name.com
Реєстрація
64.99 $/рік

+26.00 $ (+67%)
Подовження
64.99 $/рік

+25.00 $ (+63%)
 
Domain.com
Реєстрація
58.99 $/рік

+20.00 $ (+51%)
Подовження
58.99 $/рік

+19.00 $ (+48%)
 
101 Domain
Реєстрація
53.17 $/рік

+14.18 $ (+36%)
Подовження
58.17 $/рік

+18.18 $ (+45%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
46.06 $/рік

+6.07 $ (+15%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .CAPITAL в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження CAPITAL домену.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .CAPITAL є глобальною і доступна кожному.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .CAPITAL може містити інтернаціональні символи і імена.
Проста Реєстрація .CAPITAL Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .CAPITAL просто, реєстрація .CAPITAL домену і заробіток в мережі Інтернет.
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.
Довжина Домену
Розмір .CAPITAL імені домена знаходиться в рамках від 2 до 63 символів.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .CAPITAL доменного імені становить від одного до десяти років.

Домен CAPITAL

Домен capital - відмінне рішення для тих, хто працює з фінансами і не тільки. У найменування немає територіальних обмежень - зареєструвати і використовувати його можна з будь-якої точки світу. Купити домен CAPITAL можуть фізичні та юридичні особи для особистого або корпоративного використання.

Сфера застосування

Доменна зона адаптована під ресурси, що спеціалізуються на фінансових операціях. Найменування підійде:

 • Фізичним або юридичним особам, які надають фінансові послуги;
 • Менеджерам приватних активів;
 • Інвестиційним фондам;
 • Кредитним організаціям;
 • Іпотечною компаніям і т.д.

Однак слово «capital» прочитується не тільки як «капітал», а й як «столиця» в перекладі з англійської мови. Це відкриває додаткові можливості для тематичного охоплення. Під таким найменуванням можна зареєструвати сайт комерційної компанії, що знаходиться в столиці. Це може бути ресурс головного офісу або основний портал.

Переваги

 • Тематична визначеність. Сфера застосування domain capital строго визначена. З таким найменуванням ви зможете виділитися в світі фінансів і залучити нових відвідувачів. Визначеність підвищує конверсію.
 • Звучність. Найменування відрізняється лаконічністю і яскравістю. Його легко запам'ятати і відтворити. Це полегшує просування сайту і сприяє підвищенню трафіку.
 • Низька конкуренція. Доменна зона CAPITAL з'явилася порівняно недавно, тому тут залишилося ще багато вільних і відомих імен. До того ж тематичні домени завжди мають локальний попит.

Як зареєструвати домен в зоні CAPITAL

Щоб створити сайт в обраній доменній зоні, виконайте наступні дії:

 1. Придумайте назву для майбутнього сайту. Воно повинно бути лаконічним і ємним. Якщо воно буде перегукуватися зі словом «капітал», то успіх гарантований. Уникайте довгих слів і виразів. Комбінація не повинна складатися більш ніж з трьох слів. Відмовтеся від тире і цифр, якщо вони не несуть смислового або естетичної цінності. Якщо у вас виникнуть складності з підбором імені, то можете скористатися онлайн-сервісом з підбору. Він називається генератор доменів.
 2. Перевірте обрану комбінацію на унікальність. Для цих цілей також передбачений спеціальний сервіс перевірки. Якщо ім'я вільне, то ви можете купити його.
 3. Заповніть анкету та надішліть її на розгляд. Внесіть грошові кошти. Поки домен не сплачено, він залишається відкритим для інших користувачів.

Найменування реєструються після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії. Результати обробки запиту з'являться у вас на екрані через кілька хвилин.

Donuts Реєстр

Доменна зона .CAPITAL знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .CAPITAL. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .CAPITAL.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .CAPITAL відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .CAPITAL ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

Багатомовність

Домен в зоні .CAPITAL може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .CAPITAL доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.

Загальна Доменна зона

.CAPITAL - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .CAPITAL і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в CAPITAL. домені. Чому ні?

Швидке Перенесення .CAPITAL Домену

Перенесення домену .CAPITAL до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .CAPITAL за Вас безкоштовно.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Служба автообновления

Служба автообновления піклуватися про Ваш домен в зоні .CAPITAL і продовжує його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.

Форвардинг .CAPITAL Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .CAPITAL домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .CAPITAL сайту на новий ресурс.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .CAPITAL домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.CAPITAL на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Захист Трансферу .CAPITAL Доменного Імені

Захист трансферу .CAPITAL доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Фінанси

23.99 $/рік
37.99 $/рік
72.99 $/рік
23.99 $/рік
23.99 $/рік
38.99 $/рік
37.99 $/рік
37.99 $/рік
38.99 $/рік
72.99 $/рік
23.99 $/рік
15.69 $/рік
38.99 $/рік
23.99 $/рік
13.69 $/рік
749.99 $/рік
2.99 $/рік
22.49 $/рік
36.99 $/рік
769.99 $/рік
2.99 $/рік
1989.99 $/рік
11.49 $/рік
13.99 $/рік
23.99 $/рік