.bz domains

.BZ

Доменна зона .BZ - для Белізу

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .BZ

Ціни на домени в зоні .BZ

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
19.89 $ 18.99 $/рік
Подовження
 19.89 $/рік
Трансфер
 18.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Domain.com
Реєстрація
50.00 $/рік

+31.01 $ (+163%)
Подовження
50.00 $/рік

+30.11 $ (+151%)
 
Imena.ua
Реєстрація
47.63 $/рік

+28.64 $ (+151%)
Подовження
47.63 $/рік

+27.74 $ (+139%)
 
Nic.ua
Реєстрація
46.00 $/рік

+27.01 $ (+142%)
Подовження
46.00 $/рік

+26.11 $ (+131%)
 
GoDaddy
Реєстрація
35.64 $/рік

+16.65 $ (+88%)
Подовження
35.64 $/рік

+15.75 $ (+79%)
 
101 Domain
Реєстрація
20.17 $/рік

+1.18 $ (+6%)
Подовження
30.17 $/рік

+10.28 $ (+52%)
 
Name.com
Реєстрація
25.00 $/рік

+6.01 $ (+32%)
Подовження
25.00 $/рік

+5.11 $ (+26%)
 
Namecheap
Реєстрація
22.06 $/рік

+3.07 $ (+16%)
Подовження
24.06 $/рік

+4.17 $ (+21%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коротка Доменна зона для Всіх

Коротка доменна зона .BZ, яка доступна для всіх. Не містить регіональних обмежень, кожен може зареєструвати доменне ім'я в .BZ зоні.

Легка Реєстрація .BZ Домену

Зареєструвати домен в доменній зоні .BZ, легко вибрати вільний .BZ домен та створити свою присутність в Інтернеті

Whois Захист

Доступен захист Whois інформації для .BZ домену

Коли Продовжувати?

Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .BZ в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження BZ домену.

.BZ Доступна для Всіх

Знайдіть доменне ім'я, яке вам потрібно, зареєструйте його і починайте зростання бізнесу в інтернеті. Доменна зона .BZ доступна всім

Термін Дії

Домен в зоні .BZ можна купити на термін від 1 року до 10 років

Довжина Домену

Довжина домену в .BZ зоні становить від 2 до 63 букв

.BZ - національний домен верхнього рівня для Белізу.

Сьогодні адреси, зареєстровані в зоні .BZ використовується, як правило, великими компаніями для їх корпоративних сайтів. Основним адміністратором зони є організація ICANN. Реєстрація домену в зоні .BZ стане відмінним рішенням для організацій, що здійснюють свою діяльність як в сфері туризму, так і багатьох інших напрямках.

Купити доменне ім'я в зоні .BZ сьогодні може будь-який користувач або компанія. Домен в зоні .BZ допоможе власникам інтернет проектів залучити більшу кількість потенційних клієнтів з Белізу. Доменне ім'я в зоні .BZ підійде як для відомих компаній, так і простих користувачів, які хочуть розвинути діяльність свого проекту на території Белізу.

Відкрита Доменна Зона

BZ доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Популярна Національна Доменна зона

.BZ це національна доменна зона країни, яка підходить не тільки конкретній країні, але і всім для надання різних послуг. Наприклад .FM використовується для радіо, але це також і національна зона Мікронезії. А ось .DJ - це національна доменна зона міста Діджібуті, Африка, а використовується повсюдно діджеями.

Регіональна Доменна зона

.BZ це регіональна доменна зона (ccTLD). Регіональні доменні зони закріплюються за країнами, штатами або регіонами. Часто складаються з двох символів, наприклад .RU, .US, .EU, .BZ, .IN. Також існують gccTLD доменні зони. До таких відносяться національні доменні зони (ccTLD) відкриті для всіх (gTLD). До таких зон відноситься доменна зона Мікронезії .FM, яку використовують для радіо і музики повсюдно.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .BZ і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш service@yoursite.BZ в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на mymail123@gmail.com. З сервісами Regery це легко і просто!

Легке Перенесення .BZ Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .BZ до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Швидка Панель Управління

Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .BZ. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

Форвардинг .BZ Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .BZ домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .BZ сайту на новий ресурс.

Швидкий сервіс DNS (ДНС)

Всі записи .BZ домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального shop@mydomain.BZ на реальну адресу myshop123@gmail.com безкоштовно.

Безкоштовне Блокування .BZ Домену

Безкоштовне блокування .BZ домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

IDN, Доменні імена будь-якими мовами

Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Беліз

38.99 $/рік
38.99 $/рік
38.99 $/рік
11.99 $/рік