.at domains

.AT

Доменна зона .AT - шлях до ринків Австрії і Німеччини

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .AT

Ціни на домени в зоні .AT

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
11.69 $ 10.49 $/рік
Подовження
 11.69 $/рік
Трансфер
 1.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Domain.com
Реєстрація
79.99 $/рік

+69.50 $ (+663%)
Подовження
79.99 $/рік

+68.30 $ (+584%)
 
Hover
Реєстрація
24.99 $/рік

+14.50 $ (+138%)
Подовження
24.99 $/рік

+13.30 $ (+114%)
 
OnlyDomains
Реєстрація
24.99 $/рік

+14.50 $ (+138%)
Подовження
24.99 $/рік

+13.30 $ (+114%)
 
123 Reg
Реєстрація
21.07 $/рік

+10.58 $ (+101%)
Подовження
21.07 $/рік

+9.38 $ (+80%)
 
Name.com
Реєстрація
18.99 $/рік

+8.50 $ (+81%)
Подовження
18.99 $/рік

+7.30 $ (+62%)
 
GoDaddy
Реєстрація
17.99 $/рік

+7.50 $ (+71%)
Подовження
17.99 $/рік

+6.30 $ (+54%)
 
Moniker
Реєстрація
16.49 $/рік

+6.00 $ (+57%)
Подовження
16.49 $/рік

+4.80 $ (+41%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Відкрита Доменна зона
Доменна зона .AT відкрита для реєстрації домену будь-якою людиною або організацією.
Національні Символи
Доменна зона .AT підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Проста Реєстрація .AT Домену
Зареєструвати відповідний домен в .AT зоні, легко купити .AT доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Коротка Зона для Всіх
Коротка доменна зона .AT, яка доступна для всіх. Не містить регіональних обмежень, кожен може зареєструвати доменне ім'я в .AT зоні.
Довжина Домену
Розмір .AT імені домена знаходиться в рамках від 2 до 63 символів.
Термін Дії
Домен в зоні .AT можна купити на 1 рік.
Бізнес напрямок

Бізнес самого різного напрямку і розміру підходить для доменної зони .AT. Будь то магазин по сусідству або міжнародна корпорація.

Домен AT - національний домен Австрії. Він підійде і для тих, хто націлений на німецький ринок або хоче реалізувати комерційний або некомерційний проект. Реєстрація в зоні здійснюється вільно. Ні тематичних або територіальних обмежень. Купити і використовувати домен верхнього рівня AT можуть як фізичні, так і юридичні особи в будь-якій країні світу.

Сфера застосування

В першу чергу найменування актуально для тих, хто безпосередньо пов'язаний з австрійським ринком. Однак такий домен можна зробити частиною найменування, побудованого на особливостях вимови - rybrik.at, mysk.at і ін. Доменна зона AT підійде для:

 • Компаній, що орієнтуються на жителів Австрії;
 • Підприємців, які планують реалізовувати продукцію на німецькому ринку;
 • Інформаційних порталів;
 • Сайтів соціальних організацій;
 • Інформаційних ресурсів;
 • Особистих сайтів і блогів;
 • Туристичних організацій, що займаються діяльністю на території Австрії;
 • Кафе, барів, ресторанів;
 • Служби таксі, велопроката і т.д.

Переваги

 • Широке охоплення аудиторії. Домен відноситься до розряду національних, але, тим не менш, охоплює не тільки населення Австрії. Він активно використовується на всьому німецькому ринку.
 • Лаконічність і запам'ятовуваність - найменування виділяється серед інших доменних імен і легко відтворюється. Це полегшує просування сайту і сприяє підвищенню трафіку.
 • Територіальна приналежність. Якщо ви ведете бізнес в Австрії, то такий домен стане для вас хорошою підмогою. Так жителі країни зможуть зрозуміти, що ви орієнтуєтеся на них.
 • Звучність - лаконічне поєднання після точки відкриває простір для фантазії. Тут можна створити багато креативних найменувань.
 • Багатофункціональність - в доменній зоні можна розмістити портал будь-якої тематики та призначення. Це може бути комерційний або некомерційний проект: онлайн-магазин, сайт компанії або блог.
 • Вільна реєстрація і простий пошук доменного імені. Зона має велику кількість вільних найменувань. Для реєстрації не потрібні додаткові документи і відомості.

Реєстрація AT домену

Для реєстрації в доменній зоні виконайте наступні дії:

 1. Придумайте актуальне найменування для свого домену. Уникайте складних і довгих конструкцій. Не використовуйте більше 3 слів в імені. Також краще відмовитися від цифр і тире, якщо вони не несуть смислового або естетичної навантаження. Ім'я повинно легко читатися і запам'ятовуватися. В ідеалі воно повинно бути пов'язано з вашою діяльністю і підкреслювати специфіку бренду або товару.
 2. Перевірте найменування на унікальність. У цьому вам допоможуть спеціальні сервіси перевірки. Також ви можете скористатися генератором доменів, якщо у вас виникнуть труднощі з вибором імені або його унікальністю. Сервіс підбере для вас унікальні найменування з урахуванням ваших побажань.
 3. Подайте заявку на придбання домену. Внесіть свої контактні дані в анкету і купуйте додатковий. Поки домен не сплачено, він залишається відкритим для інших користувачів. Додаткові документи для реєстрації не потрібні.

Ви можете зареєструвати будь-яку кількість доменних імен другого рівня. Перевірити вільний відповідний домен .AT можна в поле пошуку на будь-якій сторінці сайту.

Відкрита Доменна Зона

AT доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

IDN Підтримка

Доменне ім'я в зоні .AT може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.

Територіальна Доменна зона

.AT це національна доменна зона (ccTLD). Такі доменні зони резервуються державами, островами або штатами. Часто складаються з двох символів, наприклад .UA, .US, .EU, .UK, DE. Також існують gccTLD це коли з одного боку доменна зона відноситься до країни, а з іншого боку вона підходить не тільки до країни. Наприклад доменна зона Колумбії .CO часто використовується різними компаніями по всьому світу.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в AT. домені. Чому ні?

Легке Перенесення .AT Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .AT до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Автоподовження

Термін дії домену в зоні .AT тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .AT домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.

Форвардинг .AT Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .AT домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .AT сайту на новий ресурс.

Швидка система DNS

Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.AT на новий new-ultra-store.AT безкоштовно.

Захист Трансферу .AT Доменного Імені

Захист трансферу .AT доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Австрія

10.69 $/рік
10.69 $/рік
25.89 $/рік
31.89 $/рік