.agency domains

.AGENCY

.AGENCY для вашого бізнесу

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .AGENCY

Ціни на домени в зоні .AGENCY

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
15.69 $ 3.39 $/рік
Подовження
 15.69 $/рік
Трансфер
 15.49 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
OnlyDomains
Реєстрація
29.99 $/рік

+26.60 $ (+785%)
Подовження
29.99 $/рік

+14.30 $ (+91%)
 
GoDaddy
Реєстрація
27.99 $/рік

+24.60 $ (+726%)
Подовження
27.99 $/рік

+12.30 $ (+78%)
 
Moniker
Реєстрація
25.99 $/рік

+22.60 $ (+667%)
Подовження
25.99 $/рік

+10.30 $ (+66%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
25.00 $/рік

+21.61 $ (+637%)
Подовження
25.00 $/рік

+9.31 $ (+59%)
 
Name.com
Реєстрація
4.99 $/рік

+1.60 $ (+47%)
Подовження
21.99 $/рік

+6.30 $ (+40%)
 
Domain.com
Реєстрація
3.99 $/рік

+0.60 $ (+18%)
Подовження
21.99 $/рік

+6.30 $ (+40%)
 
Namecheap
Реєстрація
3.48 $/рік

+0.09 $ (+3%)
Подовження
20.88 $/рік

+5.19 $ (+33%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .AGENCY можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Ця зона AGENCY дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .AGENCY не містить регіональних обмежень - кожен може мати .AGENCY домен.
Національні Символи
Доменна зона .AGENCY підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Проста Реєстрація .AGENCY Домену
Зареєструвати відповідний домен в .AGENCY зоні, легко купити .AGENCY доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Розмір Домену
Довжина .AGENCY домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .AGENCY доменного імені становить від одного до десяти років.
Категорія Послуг

AGENCY домен буде вказувати відвідувачам сайту на сферу діяльності власника домену, що в свою чергу може підвищити якість аудиторії. Компаніям, зайнятим у сфері маркетингу рекомендується також мати домен в цій зоні.

Доменна зона .AGENCY істотно виділить Вас і Вашу команду, як компанію, яка виходить за рамки звичок і умовностей. Вас легко запам'ятають і завжди дізнаються ваші клієнти.

.AGENCY допоможе вибудувати бренд для рекламників, маркетологів, PR компаній, дизайнерів, талановитих рекрутерів і тур-агенств.

.AGENCY - одне з сотень висококласних доменних імен, які пропонує Regery. З нашою допомогою ви зможете грамотно позиціонувати ваш бізнес, організацію і створити присутність в цифровому світі.

Donuts Реєстр

Доменна зона .AGENCY знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .AGENCY. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .AGENCY.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .AGENCY відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .AGENCY домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

IDN Підтримка

Доменне ім'я в зоні .AGENCY може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .AGENCY є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .AGENCY або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно

Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в AGENCY. домені. Чому ні?

Перенесення .AGENCY Домену

При перенесенні домену AGENCY на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .AGENCY, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

.AGENCY Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.AGENCY' в новий магазин 'new-store.AGENCY'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Швидка система DNS

Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.AGENCY на новий new-ultra-store.AGENCY безкоштовно.

Захист Трансферу .AGENCY Доменного Імені

Захист трансферу .AGENCY доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Маркетинг & Комунікації

2.59 $/рік
6.96 $/рік
4.89 $/рік
12.69 $/рік
5.99 $/рік
449.99 $/рік
29.99 $/рік