.ae.org domains

.AE.ORG

Некомерційна доменна зона .AE.ORG

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .AE.ORG

Ціни на домени в зоні .AE.ORG

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
 16.99 $/рік
Подовження
 16.99 $/рік
Трансфер
 16.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
BigRock
Реєстрація
54.00 $/рік

+37.01 $ (+218%)
Подовження
54.00 $/рік

+37.01 $ (+218%)
 
RadWebHosting
Реєстрація
39.99 $/рік

+23.00 $ (+135%)
Подовження
39.99 $/рік

+23.00 $ (+135%)
 
IWantMyName
Реєстрація
39.00 $/рік

+22.01 $ (+130%)
Подовження
39.00 $/рік

+22.01 $ (+130%)
 
Epik
Реєстрація
25.30 $/рік

+8.31 $ (+49%)
Подовження
35.00 $/рік

+18.01 $ (+106%)
 
NetEarth One
Реєстрація
34.99 $/рік

+18.00 $ (+106%)
Подовження
34.99 $/рік

+18.00 $ (+106%)
 
101 Domain
Реєстрація
28.99 $/рік

+12.00 $ (+71%)
Подовження
32.99 $/рік

+16.00 $ (+94%)
 
Namecheap
Реєстрація
19.88 $/рік

+2.89 $ (+17%)
Подовження
19.88 $/рік

+2.89 $ (+17%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .AE.ORG в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження AE.ORG домену.
Ця зона AE.ORG дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .AE.ORG не містить регіональних обмежень - кожен може мати .AE.ORG домен.
Легка Реєстрація .AE.ORG Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .AE.ORG, легко вибрати вільний .AE.ORG домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Домену
Розмір .AE.ORG імені домена знаходиться в рамках від 3 до 63 символів.
Терміни Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації домену в зоні .AE.ORG - 1 рік, максимальний - 1 рік.

AE.ORG - домен другого рівня. Доменна зона AE.ORG стала одним з перших доменних імен другого рівня, заснована в січні 1985 року. Спочатку зона призначена для некомерційних організацій, які не могли зареєструвати доменне ім'я через невідповідність їхніх сайтів критеріям інших доменних зон. Управління доменною зоною з січня 2003 року здійснюється компанією Public Interest Registry.

У більшості країн світу зареєстровані національні імена другого рівня зі схожим призначенням, але під національним доменом країни. Реєстрація домену в зоні .AE.ORG стане відмінним рішенням для організацій, що здійснюють свою діяльність як в сфері туризму, так і багатьох інших напрямках.

Купити домен в зоні .AE.ORG досить просто і не забере у користувача багато часу. Це дозволяє просувати свій продукт або послуги на ринку в самі стислі терміни. Для того щоб сайт краще запам'яталася аудиторії зазвичай його назвою з доменом .AE.ORG виступає красиве добре запам'ятовується слово з англійського словника.

Сфера застосування

Існує ряд обмежень на використання ae домену. Ім'я має територіальну прив'язку і актуально для тих, хто займається діяльністю на території Об'єднаних Арабських Еміратів.

Домен в зоні AE використовується для:

 • Благодійних фондів
 • Соціальних служб та установ
 • Релігійних організацій
 • Співтовариств по інтересах

Специфіка доменної зони полягає в тому, що ресурси, які в ній реєструються, не мають комерційної складової. Домени AE призначені виключно для некомерційних проектів.

Переваги

Доменна зона актуальна з наступних причин:

 • Domain .AE чітко відображає напрямок діяльності порталу. Відвідувач заздалегідь знає територіальне розташування компанії, розуміє некомерційний характер проекту. До переходу на сторінку, людина може скласти враження і визначити, чим ви займаєтеся і де.
 • Доступність - зона відрізняється великою кількістю вільних місць. Найменування, прив'язані до певної території, користуються меншою популярністю, ніж універсальні домени. Також сектор не забитий комерційними сайтами, що також знижує завантаженість зони.
 • Звучність - ім'я підкреслює напрямок вашої діяльності і запам'ятовується користувачеві. Лаконічне найменування легко відтворюється. Воно впадає в очі, виділяється на тлі інших комбінацій в адресному рядку. З таким ім'ям ви легко знайдете відвідувачів.

Реєстрація AE домену

Купити домен AE і отримати доступ до доменній зоні можуть тільки організації. Для приватних осіб послуга недоступна. Зверніть увагу, що для реєстрації, необхідно отримати представництво на території ОАЕ.

Після вирішення юридичних питань, потрібно виконати наступні дії:

 1. Проаналізуйте обраний сектор. Визначте специфіку найменувань організацій вашої тематичної групи. Оцініть їх релевантність.
 2. Придумайте найменування для свого порталу. Не використовуйте довгі послідовності символів. Максимальний обсяг - три слова. Також краще відмовитися від цифр і тире, якщо вони не несуть смислового або естетичної цінності. Кращого за все ранжуються імена, що відображають специфіку діяльності. Також ви можете скористатися генератором доменів. Програма підбере вільні найменування з урахуванням введених ключів.
 3. Перевірте унікальність комбінації. У цьому вам допоможуть спеціальні сервіси.
 4. Оформіть заявку і внесіть грошові кошти. Пам'ятайте, що замовити домен AE можна тільки при наявності представництва на території Об'єднаних Арабських Еміратів.

Домен реєструється після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

CentralNic Реєстр

Доменні імена в зоні .AE.ORG обслуговуються CentralNic реєстром. У компанії CentralNic є більш ніж 20-річний досвід безперервного обслуговування доменних імен.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .AE.ORG відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .AE.ORG домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Загальна Доменна зона

.AE.ORG - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .AE.ORG і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .AE.ORG на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Простий Трансфер .AE.ORG Домену

Трансфер .AE.ORG домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .AE.ORG домену за Вас безкоштовно.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоматичне Продовження

Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .AE.ORG. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.

Форвардинг .AE.ORG Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .AE.ORG домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .AE.ORG сайту на новий ресурс.

Легкий DNS (ДНС) сервіс

Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.

Захист Трансферу .AE.ORG Доменного Імені

Захист трансферу .AE.ORG доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Підтримка IDN

Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Бізнес & Організації

8.79 $/рік
10.99 $/рік
13.99 $/рік
15.99 $/рік
6.96 $/рік
10.69 $/рік
12.69 $/рік
39.99 $/рік
34.99 $/рік
34.99 $/рік
9.39 $/рік
27.19 $/рік
2.29 $/рік
2199.00 $/рік
24.29 $/рік
30.99 $/рік
38.99 $/рік
26.99 $/рік
16.69 $/рік
16.69 $/рік
76.99 $/рік
21.99 $/рік
23.99 $/рік
72.99 $/рік
17.49 $/рік
36.99 $/рік
15.99 $/рік
22.49 $/рік
17.99 $/рік
14.69 $/рік
33.99 $/рік
11.69 $/рік
33.99 $/рік
11.39 $/рік
23.99 $/рік
21.99 $/рік
1.89 $/рік