transfer domain

Трансфер Доменних Імен

Керуйте Вашим доменом сервісами Regery

  Пошук  Пошук
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Перенесення Доменів

Як здійснити перенесення домену до іншого реєстратора

Якщо у вас хостинг і домен належать різним провайдерам, з плином часу стає актуальним питання про об'єднання домену та хостингу на одному акаунті. Простіше, швидше і вигідніше зробити трансфер домену до надійного провайдера Regery, що надає хостинг та доменні імена.

Перенесення домену - це повна передача вашого доменного імені на обслуговування і підтримку до іншого доменному реєстратору.
Зміна реєстратора домену хоч і є більш простою формою об'єднання домену та хостингу, проте має на увазі під собою серйозний підхід і дотримання певних запобіжних заходів, які закріплені в нормативах з перенесення доменних імен.

Найважливіший момент при перенесенні - це переконатися в тому, що новий реєстратор, до якого ви плануєте мігрувати і продовжити обслуговування на його стороні, готовий надати вам, як клієнтові, досить широкі можливості для управління доменом.

Вибір доменного реєстратора

Список послуг, які є основними і обов'язковими для більшості видів доменних зон:

  • можливість зміни контактної інформації;
  • можливість приховування персональних даних;
  • можливість реєстрації, подальшої зміни і коректування DNS-серверів;
  • продовження перенесеного домену;
  • повідомлення і автоподовження

Якщо перераховані вище три послуги дотримуються, то ви сміливо можете починати передачу домену.

Слід пам'ятати, що перереєстрація домену може зажадати від вас надання своїх особистих даних. З одного боку, не всі готові надавати свої особисті дані для сайту, з іншого - таким чином, ви значно підвищите рівень захищеності свого домену і проводити з ним будь-які несприятливі маніпуляції буде складніше.

У деяких виняткових випадках трансфер доменних зон буде заборонений без надання копії паспорта, копії ІПН, заповненого від руки заяви, нотаріально завіреної підпису на заяві і свідоцтва про державну реєстрацію з печаткою компанії.

Якщо якогось документа не буде, вам можуть відмовити як в реєстрації, так і в перенесенні, тому підготуйте такий пакет документів заздалегідь.

Однак для більшості доменів процес перенесення до іншого реєстратора проходить досить швидко і нескладно.

Коли потрібен трансфер домену

Має сенс у перенесенні доменів так само в тому випадку, коли у вас кілька доменів і вони все зареєстровані в різних компаніях. Таке буває, коли розробники сайту співпрацюють з певними доменними реєстраторами та при створенні сайту беруть на себе турботу про реєстрацію домену та хостингу.

У такій ситуації відмінним рішенням буде трансфер доменів до однієї конкретної доменної компанії.

До зміни компанії з обслуговування доменів вас можуть підштовхувати різні причини і фактори. Так, наприклад, якщо ваші доменні імена для сайтів раніше були зареєстровані в декількох не пов'язаних один з одним компаніях, і ви раптом прийшли до рішення про збір їх разом і розміщення у одного реєстратора. В цьому випадку, для вас найбільш зручним і правильним варіантом буде здійснити перенесення всіх доменів до одного постачальника доменних послуг.

Буває і так, що не влаштовує цінова політика компанії або без повідомлення були різко підвищені ціни. В такому випадку також варто зайнятися трансфером доменів, в кінцевому рахунку в фінансовому плані ви все одно виграєте.

Зауважимо, що ми - компанія Regery, проводимо гнучку цінову політику, представляємо знижки і продумуємо системи лояльності для наших клієнтів, тому можете бути впевнені, що замовляючи послуги з реєстрації або переносу доменів, ви отримаєте якісний, вигідний і надійний результат.

Етапи перенесення доменного імені

Процедура трансферу домену схожа в різних компаніях. Спершу слід звернутися до того реєстратору, на обслуговуванні якого зараз знаходиться ваш домен, і попросити у нього дозвіл на перенесення домену. Потім ви звертаєтеся до нового провайдера доменних імен і просите його прийняти ваш домен на обслуговування. Можливі якісь свої особливі нюанси у кожної компанії, проте в цілому перераховані раніше два кроки збігаються.

Для безлічі відомих доменних зон, таких, як com і / або org, той же biz і їм подібних, передача домену відбувається за допомогою спеціального секретного ключа - EPP key (AUTHCODE).

Кодом авторизації є послідовний набір довжиною від 8 до 20 різних цифрових і буквених символів з урахуванням спеціальних символів, таких, як $% # і т.д. Це зроблено для того, щоб такий auth-code було неможливо підібрати зловмисникам.

Отримавши такий код, новий доменний реєстратор робить запит на передачу домену під своє управління. У деяких компаніях при передачі домену приходить лист з підтвердженням на електронну пошту, на яку був зареєстрований аккаунт. Після даних кроків починається безпосередньо сам перенесення домену.

При здійсненні послуги перенесення вашого наявного домену до нас, ми надамо комплексну технічну підтримку з даного питання.