whois service

Онлайн Punycode Декодер

  1. Головна » 
  2. Домени » 
  3. Онлайн Punycode (IDN) Декодер

Використовуйте наш популярний і безкоштовний онлайн-інструмент для перетворення або декодування тексту з Unicode в формат Punycode (IDN) та навпаки.

Дізнайтеся більше про IDN, Punycode, Unicode

Що таке Punycode?

Punycode формат - це кодування, що дозволяє задавати імена доменів рідною мовою. Наприклад замість домену burger.com, який скоріше за все зайнятий, можна підібрати і купити більш вільний домен рідною мовою, наприклад бургер.укр. Так як всі домени зберігаються в латинських буквах, такий домен при покупці буде автоматично закодований в punycode формат і буде зберігатися у вигляді xn--90aeg6bco.xn--j1amh. Всі браузери підтримують Punycode і будуть на льоту конвертувати Ваш домен в рідну мову - в бургер.укр. Але потрібно відзначити що не всі доменні зони підтримують IDN (punycode), перевіряйте перед покупкою.

Навіщо реєструвати IDN домен рідною мовою?

  • Кількість вільних доменів в рідною мовою на багато більше, ніж на англійській мові
  • Сайт рідною мовою має більше довіри у відвідувачів, що дає Вам перевагу перед конкурентами

Що таке Unicode?

Unicode це кодування яке дозволяє писати текст на будь-якій мові. Так як формат зберігання і управління доменними іменами обмежений англійськими символами, створений Punycode формат, що дозволяє обходити це обмеження. Домени зберігаються і передаються в англійських символах (в форматі Punycode), а відображаються в звичайному, зручному вигляді (в Unicode).