dns spread

DNS Монітор

A
AAAA
CNAME
MX
NS
TXT
SRV
  Отримати  Отримати
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. DNS Монітор
Інформація відсутня

Утиліта, що дозволяє робити моніторинг dns-серверів, дозволяє відстежувати фактичний стан, працездатність інтернет-магазину, сайту. Зелений колір знака говорить про те, що все нормально. Якщо будуть виявлені помилки, то сервіс покаже які записи відрізняються, в чому проблема, і все можна буде швидко виправити, відновити роботу ресурсу, не втратити клієнтів.

Особливості роботи безкоштовного моніторингу dns-серверів

Утиліта, яка виробляє моніторинг dns, отримує інформацію про зону від серверів повноважень зазначеного домену, після чого зіставляє результат з даними пошуку інших DNS-серверів. Щоб запустити її необхідно вибрати потрібний атрибут, ввести ім'я сайту, і натиснути кнопку отримати.

Проверяемая запис CNAME встановлює доменне ім'я як альтернативу канонічного. Вона спрямовує сайт, піддомен на IP домену, воно пишеться в поле адресу. Якщо призначений IP в рядку адреси домену зміниться, не потрібно буде оновлювати записи серверів імен, тому що у CNAME буде однаковий з ними IP.

Поміняти сервер доменних імен можна самому або залучаючи фахівців компанії. Запис MX вказує на поштовий сервер. Її можна змінювати, прописуючи потрібну адресу. Є можливість вказувати пріоритет. Найвищим значенням буде 0. Найчастіше встановлюють пріоритет 10 для основного сервера і 40, 50 для всіх інших.

Перевірити завдяки сервісу можна все основні значення:

  1. А;
  2. АААА;
  3. CNAME;
  4. ТХТ і деякі інші.

ТХТ потрібна, щоб зберігати текстові дані. SPF - це один з варіантів ТХТ. Вона використовується щоб запобігати надходженню листи в спам. В даному записі прописують сервера, що відправляють email з домену, вказаного як ім'я хоста.

Є різні типи dns зон, так називають точку делегування в дереві ДНС. IPv4 адреса позначена як А, а IPv6 - АААА. Ці записи покажуть до якого домен або піддомен прив'язаний IP сервера. Від правильного вибору ДНС-серверів залежить багато чого. Вони визначають, наскільки інтернет-магазин, сайт буде стійкий до DDoS - атакам.

Вони повинні бути доступні 99.9% часу. Вибираючи сервер імен потрібно врахувати, наскільки розширено функціонал настройки, щоб можна було управляти додатковими записами. Моніторинг за їх роботою допоможе виявити проблеми, правильно провести всі необхідні настройки. Всі функції сервісу безкоштовні.

Завдяки послузі моніторингу власники власного сервера DNS зможуть перевірити правильність прописаних налаштувань, записів, працездатність сайту або магазину. Сервіс дозволяє розуміти в якому стані знаходиться їх портал, блог. Пропонується послуги платного і безкоштовного DNS хостингу дуже багатьма компаніями.

Якщо немає можливості самому розібратися у всіх тонкощах і нюансах роботи серверів імен рекомендується звертатися до фахівців сервісу. Вони якісно, ​​без помилок все налаштують, і відновлять працездатність магазину, сайту дуже швидко.