1. Головна › 
  2. Про Компанію

Використовуючи багаторічний досвід роботи в доменній індустрії, компанія Regery зарекомендувала себе як провідний постачальник послуг реєстрації і управління доменами. Regery дозволяє невеликим підприємствам і організаціям створювати онлайн-присутність без необхідності в великих технічних знаннях або ресурсах. Regery пропонує клієнтам швидку та зручну реєстрацію та послуги з управління доменами.

Ми тут, щоб допомогти малому бізнесу досягти успіху в Інтернеті. Ми знаємо, що каждому бізнесу необхідно домогтися успіху в Інтернеті. Ми тут, щоб запропонувати легкі рішення, які розширюють Ваш бізнес.

Компанія Regery надає широкий спектр послуг:

Послуги реєстрації доменних імен
Безкоштовні та надійні SSL сертифікати
Інструменти управління доменними іменами
Реєстрація доменів на різних мовах (IDN)
Перевірка доменних імен
Сервіси WHOIS і NS lookup

Наші безкоштовні послуги домену включають:

Захист доменів від несанкціонованого трансферу
Безкоштовна система DNS для ваших доменів
Інструменти управління DNS
Контроль життєвого циклу домену
Всеосяжний контроль над доменом
Надійна служба підтримки клієнтів

Наша місія

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити високий рівень обслуговування, безпеки та підтримки. Ми прагнемо пропонувати прості у використанні продукти за найбільш конкурентними цінами. Наша мета - бути чесними, доброзичливими і корисними. Наші герої технічної підтримки - одні з найрозумніших і приємних людей в Інтернеті. Фактично, кожен фахівець Regery є кваліфікованим, добре підготовленим і готовим допомогти.

Наша місія - зробити клієнтів щасливими.