Вхід
Кошик

Блог

  1. Головна » 
  2. Блог

У нашому блозі ми даємо рекомендації по вибору домену сайту. Правила створення доменного імені та визначення доменної зони


SSL сертифікат - криптографічний протокол, шифрує канал з'єднання між браузером конкретного користувача і відкритим онлайн-ресурсом. Протоколи діляться по рангах, бувають простими і складними (з розширеною перевіркою). Від цього залежить кількість запитуваних постачальником документів і швидкість оформлення.


У власників сайтів часто виникає необхідність перенесення домену на інший хостинг. Причиною може бути більш вигідна ціна, стабільність роботи або додатковий функціонал. Про те як організувати переїзд сайту самостійно і швидко виконати завдання дивіться в новій статті блогу.


Перш ніж здійснювати будь-яку покупку потрібно перевірити якість товару. Придбання доменного імені тут не виняток. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію і не витратити гроші даремно, необхідно перевірити історію домену.


Паркінг домену являє собою проміжний етап між придбанням домену та його подальшою експлуатацією на сайті. Він дозволяє в рази скоротити витрати на утримання домену, а в деяких випадках - ще й підзаробити на цьому. Під цим поняттям мається на увазі особлива DNS-підтримка домену, яка гарантує його безперебійну працездатність. Саме парковка дає можливість створювати сервери, що відповідають за різні сфери функціонування проекту. Так, можна окремо створити сервер для пошти, для роботи порталу.