Regery Blog

Блог

  1. Головна › 
  2. Блог

Одного разу вебмастер або власник власного бізнесу замислюється над тим, як вибрати домен і не прогадати. Доменне ім'я - це не просто електронна адреса. Це суть вашого ресурсу. Так що рішення має бути виваженим і раціональним.


Кириличні домени актуальні для російськомовних користувачів Інтернету. Такі найменування відображають специфіку сайту і добре оцінюються відвідувачами. Це пов'язано з тим, що іншомовні символи сприймаються гірше, ніж букви рідного алфавіту.


Існують доменні імена різних рівнів. Вони відрізняються функціоналом і особливостями роботи. Кожна комбінація в адресному рядку служить для різних цілей. Розглянемо докладніше, що таке домен верхнього рівня.


Різні рівні доменів служать в різних цілях. Безкоштовне доменне ім'я 3 рівні вважається субдоменом або піддоменом. Домени 3 рівня дозволяють логічно розділити сайт, що позитивно позначається на зручності відвідувачів сайту.


При виборі доменного імені варто враховувати напрямок діяльності сайту. Правильне ім'я дає користувачеві коротку інформацію про те, що є на сайті і чи варто туди заходити. У статті наведено параметри, на які варто звернути увагу при підборі.


Щоб стати реєстратором доменних імен і мати можливість делегувати унікальні доменні імена і продовжувати існуючі домени, необхідно пройти акредитацію. Детальніше про умови та можливих рівнях реєстраторів дивіться в новій статті


У нашому блозі ми даємо рекомендації по вибору домену сайту. Правила створення доменного імені та визначення доменної зони


SSL сертифікат - криптографічний протокол, шифрує канал з'єднання між браузером конкретного користувача і відкритим онлайн-ресурсом. Протоколи діляться по рангах, бувають простими і складними (з розширеною перевіркою). Від цього залежить кількість запитуваних постачальником документів і швидкість оформлення.


У власників сайтів часто виникає необхідність перенесення домену на інший хостинг. Причиною може бути більш вигідна ціна, стабільність роботи або додатковий функціонал. Про те як організувати переїзд сайту самостійно і швидко виконати завдання дивіться в новій статті блогу.


Перш ніж здійснювати будь-яку покупку потрібно перевірити якість товару. Придбання доменного імені тут не виняток. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію і не витратити гроші даремно, необхідно перевірити історію домену.