Regery Blog

Блог

  1. Головна › 
  2. Блог

Домен - термін, з яким стикаються всі фахівці зі створення та просування сайтів. Домен і сайт - поняття не ідентичні, відмінності наведені в цій публікації.


Нові доменні зони відразу потрапляють під пильну увагу інтернет-користувачів, завдяки наявності безлічі красивих вільних імен.


Зайнятий домен іноді не продовжують по ряду причин. Реєстратори пропонують послугу моніторингу та викупу вивільнюваних доменів, завдяки чому можна отримати доменне ім'я з хорошою репутацій і звучним поєднанням букв в адресному рядку.


При зміні хостингу, щоб переїзд пройшов без втрати аудиторії, потрібно знати, як правильно перенаправити домен на інший хостинг. У блозі Regery представлений поетапний план робіт по переїзду і налаштувань.


Перевірка доменного імені здійснюється за допомогою спеціальних сервісів при виборі назви для інтернет-порталу. На нашому сайті можна безкоштовно перевірити, чи вільний домен. Інструмент дозволяє здійснювати пошук по повним назвам і ключові слова.


Щоб уникнути можливих проблем з запуском і розкручуванням сайту, потрібно знати, як і де зареєструвати домен. Від цієї операції залежить подальше просування ресурсу. Реєстрація домену передбачає участь власника домену, реєстраторів, реселерів і операторів реєстрів.


Якщо ви шукаєте спеціальний протокол для перевірки доменного імені за всіма параметрами, то таке рішення є. WHOIS - перевірка домену через підключення до певних серверів. Нерідко для таких операцій використовуються спеціальні утиліти. Подробиці - в статті.


Одного разу вебмастер або власник власного бізнесу замислюється над тим, як вибрати домен і не прогадати. Доменне ім'я - це не просто електронна адреса. Це суть вашого ресурсу. Так що рішення має бути виваженим і раціональним.


Кириличні домени актуальні для російськомовних користувачів Інтернету. Такі найменування відображають специфіку сайту і добре оцінюються відвідувачами. Це пов'язано з тим, що іншомовні символи сприймаються гірше, ніж букви рідного алфавіту.


Існують доменні імена різних рівнів. Вони відрізняються функціоналом і особливостями роботи. Кожна комбінація в адресному рядку служить для різних цілей. Розглянемо докладніше, що таке домен верхнього рівня.


Різні рівні доменів служать в різних цілях. Безкоштовне доменне ім'я 3 рівні вважається субдоменом або піддоменом. Домени 3 рівня дозволяють логічно розділити сайт, що позитивно позначається на зручності відвідувачів сайту.


При виборі доменного імені варто враховувати напрямок діяльності сайту. Правильне ім'я дає користувачеві коротку інформацію про те, що є на сайті і чи варто туди заходити. У статті наведено параметри, на які варто звернути увагу при підборі.


Щоб стати реєстратором доменних імен і мати можливість делегувати унікальні доменні імена і продовжувати існуючі домени, необхідно пройти акредитацію. Детальніше про умови та можливих рівнях реєстраторів дивіться в новій статті


У нашому блозі ми даємо рекомендації по вибору домену сайту. Правила створення доменного імені та визначення доменної зони


SSL сертифікат - криптографічний протокол, шифрує канал з'єднання між браузером конкретного користувача і відкритим онлайн-ресурсом. Протоколи діляться по рангах, бувають простими і складними (з розширеною перевіркою). Від цього залежить кількість запитуваних постачальником документів і швидкість оформлення.


У власників сайтів часто виникає необхідність перенесення домену на інший хостинг. Причиною може бути більш вигідна ціна, стабільність роботи або додатковий функціонал. Про те як організувати переїзд сайту самостійно і швидко виконати завдання дивіться в новій статті блогу.


Перш ніж здійснювати будь-яку покупку потрібно перевірити якість товару. Придбання доменного імені тут не виняток. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію і не витратити гроші даремно, необхідно перевірити історію домену.


Паркінг домену являє собою проміжний етап між придбанням домену та його подальшою експлуатацією на сайті. Він дозволяє в рази скоротити витрати на утримання домену, а в деяких випадках - ще й підзаробити на цьому. Під цим поняттям мається на увазі особлива DNS-підтримка домену, яка гарантує його безперебійну працездатність. Саме парковка дає можливість створювати сервери, що відповідають за різні сфери функціонування проекту. Так, можна окремо створити сервер для пошти, для роботи порталу.


Назад
Далі