Пошук Доменних Імен

Введіть ім'я домену, яке ви хочете
  Пошук  Пошук

SSL Сертифікати

Захист ресурсів вкрай важливий для інтересів бізнесу, та про нього варто потурбуватися в першу чергу. Сучасні тенденції сприяють розвитку SSL інфраструктури - браузери змушують веб-майстрів випускати і встановлювати сертифікати, HSTS списки гарантують, що сайт повністю захищений, і що доступ по незахищених каналах не відбудеться ні в якому разі. Все це зводить важливість SSL на новий рівень. Виберіть відповідну пропозицію за розумною ціною від провідних брендів. Система Regery допоможе з вибором і генерацією сертифіката для вашого веб-сайту.

Дізнатися про Сертифікати...

Домени

Regery пропонує клієнтам широкий вибір доменних зон. Зручний пошук, перевірка, а також реєстрація доменного імені допоможуть знайти і купити домен за найнижчою ціною. Ви можете зареєструвати домен для корпоративного порталу або особистого сайту. Розвинена система інструментів допоможе в управлінні доменом, безліч безкоштовних утиліт і функцій буде завжди під рукою в нашій Панелі Управління. Також ми пропонуємо можливість перенесення і продовження доменів. Порівняння цін при пошуку домену покаже, що довгострокова перспектива роботи з нами вигідна.

Дізнатися про Домени...

Панель Управления

Regery Control Panel - це набір інструментів для управління доменними іменами, сертифікатами SSL, хостингом, веб-моніторингу, підсистеми повідомлень, білінгу, безпеки та іншого. Він побудований з нуля, з урахуванням зручності і безпеки. Панель управління - це веб-сайт, який постійно розвивається , всі запити від наших клієнтів обробляються і враховуються, коли ми починаємо створювати нові цікаві функції. Управління доменом - справа непроста, особливо якщо ви новачок в цій темі, і наша мета - зробити вашу подорож максимально простою і легкою.

Панель Керування

WordPress

Управляемый WordPress

WordPress - це популярний шаблон CMS, який прийнятий і успішно використовується багатьма користувачами по всьому світу. Regery вирішує всі технічні проблеми, які постійно з'являються у нових клієнтів, прискорює установку і управління WordPress. Regery відповідає всім необхідним вимогам для хостингу WordPress і пропонує ідеальний вибір хостингу, який надасть користувачам найнеобхідніші функції.

Онлайн присутність - ваш бізнес на новому ріві

На відміну від інших компаній, що надають хостинг для блогу «Wordpress», наш керований хостинг має такі переваги:

  • зручна панель адміністратора з швидкою автоматичною установкою CMS Wordpress
  • бекап система з прямим доступом з панелі управлнеія
  • SFTP доступ до файлової системи
  • швидкий перехід на https - просто введіть свій SSL. Установка не вимагає прямого доступу HTTP сервера
  • безкоштовна професійна консультація з усіх питань
Ще...

Партнерство

Заробляйте до 50% від продажів на Regery. З Regery дуже легко почати заробляти, досить стати нашим партнером. Це вигідно і не потребує особливих приготувань, досить зареєструватися в системі отримати партнерський код. В результаті відвідувачі вашого сайту отримають продукти за вигідними цінами від швидко зростаючого реєстратора доменів, а ви отримаєте гроші за відповідні покупки, які відвідувачі роблять за вашим партнерським посиланням! Що потрібно для початку? Просто зареєструйте аккаунт, отримаєте партнерсий код і використовуйте його в соціальних мережах, блогах, форумах та на своїх сайтах.

Ще...

Відстежуйте домени

Якщо вам потрібно доменне ім'я, яким ви не володієте, ви можете почекати, поки термін дії не закінчиться і негайно зареєструвати домен. Regery допоможе вам відстежувати зовнішні доменні імена. Отримуйте повідомлення, коли домен зареєстрований, продовжений або його термін дії закінчується. Що для цього потрібно? Просто почніть пошук з нашої просунутої пошукової системи і тисніть на «зірочку» на домені, який ви хочете. Після цього з нашої Панелі Управління ви зможете дізнатися який точний статус зовнішнього домену. Ця функція безкоштовна для кожного клієнта. Приєднуйтесь до Regery і отримуйте ще більше цікавих функцій!

Розширений Пошук
Monitoring

Моніторинг веб-сайту

Скоротіть час простою вашого сайту. Отримуйте повідомлення, коли сервіс недоступний, негайно реагуйте і захищайте своїх клієнтів і бізнес. Немає нічого гіршого, ніж коли сайт недоступний, а ви дізнаєтеся про це від ваших клієнтів.

Будьте завжди онлайн

Наш інструмент моніторингу допоможе вам відстежувати ваш веб-сайт практично в режимі реального часу. Regery створив інтелектуальну систему повідомлень, і ви можете в будь-який час отримувати повідомлення про збої в роботі сайту на свій телефон або електронну пошту. Інформативні графіки покажуть час відгуку і кількість помилок, простежать за доступністю і виявлять аномалії, все це в єдиній Панелі Управління. Також доступна безкоштовне використання без будь-яких зобов'язань.


Пересилання пошти

Для всіх доменів, розміщених на Regery Free DNS, пересилання електронної пошти можна налаштувати безкоштовно. Якщо у вас вже є обліковий запис в GMail, AOL або будь-який інший поштовій системі і ви хочете перенаправити всі електронні листи з поштової скриньки під вашим доменним ім'ям то переадресація електронної пошти допоможе вам. Більш того, пересилання електронної пошти може допомогти при активації SSL або захисті особи. Перенаправляйте ваші електронні листи, виставляйте фірмові імена поштових скриньок і переводите свій бізнес на новий рівень.

Перенаправлення URL

Для всіх доменів, розміщених на Regery Free DNS, перенаправлення URL можна налаштувати безкоштовно. Переадресація URL - це метод WWW, що дозволяє зробити веб-сторінку доступною за кількома URL-адресами. Це функція, яка може допомогти вам в SEO, скоротити URL, запобігти биті посилання, захистити конфіденційність. Тимчасові або постійні перенаправлення доступні. Наші бекенд-сервери зроблять роботу за вас, не потрібно налаштовувати свої власні веб-хости, просто зосередьтеся на своєму бізнесі і залиште всі важкі речі для нас.

Двухфакторна аутентифікація

Безпека є одним з наших головних пріоритетів. Всі наші сервери захищені, а внутрішні процеси розроблені й оптимізовані з урахуванням безпеки. Процедура аутентифікації 2FA створює ще один крок в процесі перевірки автентичності та забезпечує надання безпечного ПІН-коду перед наданням доступу до панелі управління. Ця функція, як і багато інших послуг, безкоштовна. Regery не збирається припиняти захищати свої послуги, будуть надані більш просунуті і зручні інструменти, і ви можете бути впевнені, що ваша власність гарантовано захищена на 100%.

Панель Керування